Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Івано-Франківськ

  Як мери Західної України борються зі сміттям?

  З кожним роком питання сміття стає все більш актуальним. А питання щодо його прибирання, вивезення чи утилізації перейшли на рівень обіцянок політиків, зокрема і мерів.

  Аналітичний портал Слово і Діло дослідив обіцянки мерів Західної України, що стосувалися сміття.

  В останні роки питання сміття не раз обговорювалося у Львові. Ця проблема і відбилася на обіцянках міського голови Андрія Садового. На його рахунку чотири обіцянки котрі стосуються сміття, і поки що ні одна з обіцянок не виконана. Такі обіцянки, які знаходяться у процесі виконання це перенести сміттєпресувальну станцію з Рясного, провести громадські слухання з приводу будівництва сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ-2 та запевнення, що на території Львова не буде сміттспалювального заводу. Садовий обіцяв, що підвищення тарифів на вивезення сміття для населення в місті не буде, про те її він не виконав.

  Три обіцянки на тему сміття є двох мерів Західної України — Рівного та Івано-Франківська.

  У Володимира Хомка усі три обіцянки вважаються такими, що знаходяться у процесі виконання. Це обіцянки придбати, як мінімум 2 сміттєвози у 2018 році, протягнути водопровід на сміттєвий полігон у село Бармаки та відновити роботу сміттєпереробного заводу.

  Руслан Марцінків провалив свою обіцянку щодо спорудження підземного контейнерного майданчику на вулиці Грушевського у 2017 році. Ще дві обіцянки Марцінківа можуть бути виконаними — це побудувати сміттєпереробний завод та встановити в місті більше 200 лавок з урнами.

  Міський голова Чернівців Олексій Каспрук має намір обладнати центральну частину міста підземними сміттєвими майданчиками.

  Більше про обіцянки мерів інфографіці:

  мери Західної України борються зі сміттям

  Відкрити матеріал


  Вверх