Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Як колір одягу впливає на твій внутрішній світ? Зроби правильний вибір і світ засяє новими фарбами

Реклама

Мода

Як колір одягу впливає на твій внутрішній світ? Зроби правильний вибір і світ засяє новими фарбами

Колір впливає на людину не тільки естетично, але і психологічно. З його допомогою можна впливати на настрій і навіть на самопочуття. Кольоротерапія – це один з найперспективніших методів лікування депресії та інших психологічних недуг. Тим людям, які хотіли б поліпшити свій душевний стан за допомогою цієї техніки, психологи радять в першу чергу звернути увагу на колір одягу в гардеробі. Прочитай про те, як впливають кольори на внутрішній світ людини, щоб підібрати собі правильний гардероб!

Більше новин Таблоїду ТУТ

колір одягу

фото: valova.te.ua

Сірий колір викликає байдужість. Він може спровокувати депресію і апатичний стан. Але при цьому він дає силу тому, хто слабкий і вразливий.

Чорний колір викликає різке зниження настрою, будучи похмурим. Але якщо його правильно поєднувати з іншими квітами, то ти відчуєш себе впевненіше. Тобі буде легше прийняти рішення. У момент роздумів одягай чорне.

Золотий відображає авторитет, впевненість у собі, креативність і прагнення до досконалості.

Срібний дарує емоційну стабільність і усуває негатив.

Бронзовий – колір любові і пристрасті, а також він збільшує бажання розвиватися професійно.

Червоний символізує радість, красу, любов і повноту життя, а з іншого боку – ворожнечу і помста. Люди, які надягають одяг червоного кольору, відчувають себе сміливіше і енергійніше.

Помаранчевий колір одягу підвищує креативність і ентузіазм. Також він зміцнює волю і звільняє від почуття пригніченості.

Жовтий дарує натхнення і заряджає позитивною енергетикою, а також стимулює інтелектуальні здібності. Він провокує сміливість у вчинках.

Зелений колір одягу знімає втому, заспокоює, а також бадьорить. Він містить у собі приховану потенційну енергію і робить людину більш впевненою.

Синій символізує доброту, вірність і постійність. Він діє заспокійливо, покращує концентрацію уваги. Рекомендується в терапії для емоційних і нервових людей.

Фіолетовий колір одягу діє заспокійливо на емоційну сферу людини.

Білий дарує рівновагу і гармонію. Це самий енергійний колір, він заряджає людину бадьорістю, спонукає до діяльності.

Бірюзовий збільшує інтуїцію і чутливість, а також відмінно розслаблює і знімає стрес.

Коричневий колір – заспокійливий, гальмуючий збудження, що дає відпочинок оці і втомленим нервам.

Зверни увагу на те, як певні кольори впливають на психологічну сферу людини, і користуйся цими порадами кожен день. Все, звичайно ж, потрібно сприймати з деякою часткою умовності. Не варто забувати, що існує безліч відтінків і тонів, які в свою чергу також по-різному впливають на людину.
Джерело: takprosto
Читайте також: 20 весняних шарфів, для прогулянок, що  зроблять твій образ унікальним

Реклама
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Реклама
Вверх