Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Колаж сайту Колона

  Івано-Франківськ

  Як Хомко, Марцінків та Андріїв дбають про парки у містах?

  Питання парків завжди залишаються актуальними для усіх міст. Що Руслан Марцінків, Володимир Хомко та Богдан Андріїв обіцяли для облаштувань парків, читайте у матеріалі.

  Інформація про обіцянки та стадії їхнього виконання з сайту Слово і Діло

  Мер Івано-Франківська – Руслан Марцінків давав три обіцянки, щодо облаштування парків. Одну з них Марцінків встиг виконати, це обіцянка щодо облаштування парку Шевченка у 2017 році, створення у ньому велосипедних та бігових доріжок, оновлення освітлення та наповнення озера стічною водою. Основна частина робіт були виконані у 2017 році, а інша частина перенесена на 2018 рік.

  Марцінків також обіцяв, що у парку Шевченка буде облаштовано зони відпочинку, а на вулиці Військових Ветеранів буде облаштовано зелену зону відпочинку. Останні дві обіцянки Марцінківа вважаються таким, що знаходяться у процесі виконання.

  У липні минулого року Богдан Андріїв про те, що планується проведення благоустрою Парку культури та відпочинку «Під замком». За словами Андріїва повинні бути проведені роботи щодо освітлення та ремонту пішохідних доріжок.

  Володимир Хомко пообіцяв, що у парку “Просвіти” буде новий дитячий майданчик.

  Детальніше в інфографіці:

  Як Хомко, Марцінків та Андріїв дбають про парки у містах

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх