Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Волинські страхувальники наростили відрахування ЄСВ на 36 мільйонів гривень

Реклама

Луцьк

Волинські страхувальники наростили відрахування ЄСВ на 36 мільйонів гривень

Протягом січня-лютого 2015 року волинські працедавці перерахували 442,3 мільйона гривень ЄСВ. Торік, за аналогічний період надходження ЄСВ в області становили 406,3 мільйона гривень.
Таким чином, до фактичних надходжень минулого року досягнуто позитив у сплаті ЄСВ плюс 8,7 відсотка.
«Тобто, цей факт демонструє фактичну реакцію економіки та бізнесу на реформування системи нарахування та сплати єдиного соціального внеску. І хоч потреба в удосконаленні механізму сплати ЄСВ залишається актуальною як для держави, так і страхувальників, потенціал для зростання надходжень ЄСВ за прийнятних умов – очевидний», – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Віталій Чуй.
Нагадаємо, з 1 січня 2015 року ЄСВ нараховується на зарплату та винагороди за цивільно-правовими договорами за зниженою ставкою, що визначається множенням звичайної ставки на коефіцієнт 0,4.
Розраховувати на пільгову ставку можуть працедавці будь-якого статусу – як юридичні, так і фізичні особи. Однак, скористатися нормою щодо застосування ставки ЄСВ з коефіцієнтом 0,4 можуть лише ті страхувальники, які одночасно виконують певні умови.
Довідка: дані норми передбачені Законом України від 28.12.2014 року № 77-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці».

ЄСВ – це єдиний соціальний внесок. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Реклама
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Реклама
Вверх