Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Волинська фірма заборгувала державі понад 4 млн податків

Головне зображення ілюстративне

Гроші

Волинська фірма заборгувала державі понад 4 млн податків

На Волині розкрили факт несплати податків. Волинська компанія ухилялася від сплати до бюджету 4,2 мільйона гривень.

Через несплату податків на суму понад 4 мільйони гривень, які одна з комерційних компаній не сплатила до бюджету області, правоохоронці змушені були розпочати слідство по факту ухиляння. Державна фіскальна служба через своїх прес-аташе повідомила про це сьогодні місцеві ЗМІ.

4 мільйони гривень податків

Посадові особи комерційної структури потрапили під слідство, і тепер Податкова міліція займатиметься розслідуваннями їхнього злочину. Представники фірми порушили закон у податковому полі, як з’ясували правоохоронні органи, впродовж 2015-2016 років.

Бізнес-структура займалася імпортом м’ясних та рибних продуктів до України, але реалізацію продукції оформили тільки на документах, використовуючи підставні підприємства. Державна фіскальна служба України на Волині повідомила, що реалізація по факту проводилася за готівковий кошт, що, власне, і дозволило недобросовісним підприємцям зекономити на сплаті податків понад 4 мільйони гривень.

Наразі, як повідомили в ДФС, слідчі дії тривають, правоохоронці встановлюють усіх причетних до зловживань, зокрема осіб, які допомагали створювати фіктивні фірми та проводити через фінансові операції.Коментарі
Вверх