Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Прикарпаття: влада на свій піар витратила майже мільйон гривень
  Колаж сайту Колона

  Івано-Франківськ

  Влада на Прикарпатті витрачає сотні тисяч гривень на самопіар

  Щороку органи місцевої влади виділяються немалі кошти на висвітлення інформації про себе та свою діяльність у ЗМІ. Не стала винятком і Івано-Франківська область у якій органи місцевої влади якої у 2016 році витратили на оплату статей та сюжетів про себе 729 тияч гривень.

  Сайт громадської журналістики розпочинає проект “Піар влади у ЗМІ“, у якому висвітлюватиме дані про витрати бюджетних коштів на ЗМІ. Також ми будемо намагатися слідкувати за публікаціями джинси у ЗМІ.

  Найбільше на інформування від органів місцевої влади Івано-Франківської області отримали ТзОВ “Телерадіокомпанія “РАІ” – 119 тисяч 700 гривень, ПП Когуч Г.В. – 77 тисяч 600 гривень, редакція газети “Галичина” – 75 тисяч 200 гривень, редакція газети “Західний кур’єр”,  філія НТКУ Івано-Франківська – 50 тисяч 700 гривень, Івано-Франківське обласне телебачення – 50 тисяч гривень.

  Засновниками ТзОВ “Телерадіокомпанія “РАІ” є чотири людини людини з однаковими фаміліями: Русиняк Андрій Іванович, Русиняк Володимир Іванович, Русиняк Ірина Богданівна, Русиняк Лілія Ярославівна. Керівником та підписантом ТзОВ “Телерадіокомпанія “РАІ” є Русиняк Андрій, який у 2013 році входив постійної комісії громадської ради при Івано-Франківській облдержадміністрації з питань інформації, діяльності ЗМІ, та до складу громадської ради при УМВС України в Івано –Франківській області.

  [quote style=’2′ cite=”]Уся інформація у статті, щодо витрат була взята з інтерактивної інфографіки яка була оприлюднена на сайті Тексти.[/quote]

  Найбільше коштів було витрачено з бюджету Івано-Франківської міської ради, де виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради витратив 243 тисячі 800 гривень на публікація матеріалів та сюжетів у ЗМІ.  З бюджету найбільше коштів було перераховано до газети “Галичина” – 75 тисяч 210 гривень. Філія НТКУ Івано-Франківська регіональна дирекція отримала 50 тис. 690 гривень, а Івано-Франківське обласне телебачення 50 тисяч гривень. Ше 25 тисяч гривень було перераховано до ТОВ “Івано-Франківська телерадіокомпанії “Канал-402”, який займається виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм. На одну тисячу менше від виконкому отримала ТзОВ “Радіокомпанія “Західний плюс”.  Також 18 900 гривень було перераховано приватному підприємцю Моспанюк Оксані.

  З рахунків управління економіки та інтеграційного розвитку виконавчго комітету міської ради перераховано  77 тисяч 600 гривень приватному підприємцю Когуч Г.В..

  Виконавчий комітет Калуської міської ради витратив на висвітлення своєї роботи більше ніж Івано-Франківська обласна рада, витративши 50 тисяч на послуги , та 16 тисяч 90 гривень приватному підприємцю Гузинець-Мудрик О.І.. Обласна рада витратила на на 21 тисячу менше, перерахувавши 25 тисяч гривень до ДВНЗ “Прикарпатський національний університет, та 20 тисяч уже згаданому приватному підприємцю Гузинець-Мудрик О.І..

  Коломийська міська рада перераховувала кошти з власного бюджету до “Телерадіокомпанія “НТК”– 30 тисяч гривень, та Коломийської друкарні ім. Шухевича – 7 500 грн..

  Департамент євроінтерграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації оплачував послуги видавництва “Дзеркало світу” на суму одноразовим платежем на суму 30 тисяч гривень.

  Рогатинська района рада на висвітлення інформації про себе витратила 29 тисяч 800 гривень, перерахувавши усі кошти шістьма платежами до теларадіокомпанії “РАІ”.

  Управління Держпраці в Івано-Франківській області переводило 28 тисяч 500 гривень підприємцю Голінею Олександру Михайловичу.

  Вовчинецька сільська рада яка входить до складу Івано-Франківської міської ради оплачувала послуги газети “Західний кур’єр” на суму 22 тисячі гривень.

  Бурштинська міська рада чотири рази перераховувала кошти на рахунок фізичної особи підприємця Капустняк І.А., загальна сума перерахованих коштів склала 10 тисяч 876 гривень. Цією ж міською радою було перераховано 10 тисяч 800 гривень до телерадіокомпанії “РАІ” одноразовим платежем на суму 10 тисяч 800 гривень.

  Микитинецька сільська рада, яка також входить до складу міської ради Івано-Франківська переводила 15 тисяч гривень до газети “Західний кур’єр”. Така ж сума грошей надходила до телерадіокомпанії “РАІ” від управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

  Галицькою міською радою  та Рогатинською міськ радоюю було витрачео 12 тисяч та 11 тисяч гривень, відповідно, на оплату висвітлення діяльності на телерадіокомпанії “РАІ”.

  Редакція газети “Західний кур’єр” у минулому році отримувала також гроші і від Департаменту ЖКП та благоустрою Івано-Франківської міської ради у сумі 11 тисяч 600 гривень.

  Староличецька сільська рада витратила 8 тисяч 100 гривень перераховуючи їх до ТОВ “Український інформаційновидавничий центр “Галактика” – 4 500 грн., телерадіокомпанії “РАІ” – 2 500 гривень, телерадіоорганізації “Тисмениця”.

  Хриплинська сільська рада, яка також входить до складу Івано-Франківської міської ради перераховувала газеті “Західний кур’єр” 7 200 гривень.

  Департамент освіти, науки та молодіжної політики обласної державної інформації перераховував 7 тисяч гривень фізичній особі підприємцю Доманська М.Г..

  Навчально методичні цетри культури і туризму перераховували 6 500 гривень підприємцю Сеньків М.Я. Явченська сільська рада також переводила 4 тисячі 100 гривень ФОПу Николин В.М..

  Департамент молоді, політики та спорту Івано-Франківської міської ради у минулому році витратив чотири тисячі гривень, перерахувавши 3 тисячі фізичній особі підприємцю Вовчук Я.Л., та одну тисячу гривень телерадіокомпанії “РАІ”. також чотири тисячі гривень було витрачено Печеніжинською сільською радою о’бєднаних територіальних громад за виствілення діяльності органів місцевої влади, яким займалася телерадіокомпанія “НТК”.

  Павлівська сільська рада перераховувала кошти до ТРГ “Вперед” – 1 500 гривень, та 1 тисячу 80 гривень до телерадіоорганізації “Тисмениця”. Долинська міська рада на висвітлення інформації про роботу міської ради була перерахувала  2 500 гривень до ТзОВ “ЕфіКом”.

  За надання інформаційних послуг Ямницька сільська рада витратила з власного бюджету 2 403 гривні, які були перераховані до ТРГ “Вперед”, до цієї редакції також надходило 2 тисячі гривень від Стебнівської сільської ради.

  Обертинська селищна рада перераховувала 2 100 гривень до РВК “Злагода”.

  Менше двох тисяч гривень перераховували державні структури про згадки про себе у ЗМІ:

  Білоберізька сільська рада перераховувала 1 300 гривень газеті “Верховинські вісті”
  Чорнолізька сільська рада перерахувала 1 200 гривень до ТРГ “Вперед”

  УКБ міськвиконкому перераховувало 1 100 гривень газеті “Західний кур’єр”

  Майданська сільська рада перераховувала 1 000 гривень до ТРГ “Вперед”

  Старокутська сільська ради перераховувала 900 гривень газеті “Гуцульський край”

  Нижньострутинська сільська рада перераховувала 800 гривень газеті “Новини Підгір’я”

  Вістівська сільська рада перераховувала 700 гривень газеті “Вісті Калущини”

  КП “Мініипальна дорожня компанія” перераховувала 600 гривень газеті “Західний кур’єр”

  Рибненська сільська рада  перераховувала 600 гривень до ТРГ “Вперед”

  Крихівецька сільська рада Івано-Франківської міської ради перераховувала 500 гривень газеті “Західний кур’єр”

  Липівська ільська рада перераховувала 500 гривень до ТРГ “Вперед”

  Новокриватульська сільська рада перераховувала 400 гривено до ТРГ “Вперед”

  Довгівська сіьська рада перераховувала 400 гривень до ТРГ “Вперед”

  Милуванська сільська рада  перераховувала 400 гривень до ТРГ “Вперед”

  Великотур’янська сільська рада перераховувала 400 гривень газеті “Свіча”

  Поберезька сільська ража перераховувала  243 гривені до ТРГ “Вперед”

  Сваричівська сільська рада  перераховувала 200 гривень газеті “Новини Підгір’я”

  Брошнівська сільська рада перераховувала 100 гривень газеті “Новини Підгір’я”

  [quote style=’1′ cite=”]Також читайте: Скільки місцева влада Чернівецької області витратила на власний піар?[/quote]

  Сайт Колона і надалі висвітлюватиме як використовуються кошти платників податків. 

  Автор: Роман Оксенюк

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   22.05.2024
   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   Вверх