Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Віряни з Рівненщини передали на Схід України дві тисячі буханок хліба

Рівне

Віряни з Рівненщини передали на Схід України дві тисячі буханок хліба

Рівняни та жителі Рокитнівського, Рівненського, Костопільського, Гощанського та Острозького районів зібрали понад 220 тисяч гривень для військовим на Сході України. Про що розповів директор Рівненської християнської місії милосердя «Добрий самарянин» Ростислав Боришкевич.

За його твердженням, на ці гроші для військових були придбані бушлати, форма, термобілизна, шкарпетки, шапки, валянки та два тепловізори і бінокль. Речі, та дві тисячі буханок хліба, воду, ковбасні вироби завезли до зону АТО.

Віряни всіма методами хочуть допомогти військовим, що пербувають на Сході України, – повідомив заступник голови ОДА Олександр Савчук.

Від початку військових дій священнослужителі допомагають захисникам гуманітарними вантажами, а також духовно підтримують хлопців».

Також, Рівненські єпархії УПЦ та УПЦ КП доставили нашим бійцям дрова, теплі речі, взуття, засоби гігієни, продукти та гроші. Близько шістдесят вантажівок гуманітарної допомоги передали для військових віряни Церкви Християн Віри Євангельської.

фото. s58.radikal.ru

Сайт громадської журналістики

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top