Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Викладача РДГУ затримали на хабарі під час вступної кампанії

Викладача РДГУ затримали на хабарі під час вступної кампанії

Західна Україна

Викладача РДГУ затримали на хабарі під час вступної кампанії

У Рівному викладача РДГУ затримали на хабарі під час вступної кампанії 2017. Працівниками департаменту захисту економіки Національної поліції України разом з слідчими та працівниками прокуратури було задокументовано факт отримання неправомірної вигоди за здачу екзаменів двома абітурієнтами та подальшого вступу до ВУЗу.

Затримання  у кафе “Шапіто” відразу під час отримання коштів. Після затримання у ЗМІ поширилася інформація, що затриманий викладач це Богдан Кир’янчук, який очолює кафедру української літератури у РДГУ, дана інформація підтвердилася власними джерелами сайту громадської журналістики.

На даний момент викладача РДГУ затримали, кошти які йому були передані вилучили, а також чоловіка повідомили про підозру у за здійснення кримінального правопорушення, а саме отримання неправомірної вигоди (ст. 368 КК України ).

Прокуратура у Рівненській області повідомляє, що до суду направлено клопотання про обрання затриманому міри запобіжного заходу, а також відсторонення його від займаної ним посади.

Журналісти сайту громадської журналістики спробують дізнатися реакцію керівництва РДГУ на резонансне затримання завідуючого кафедри, та повідомити про це своїх читачів.
Також, нагадуємо що про корупцію у ВУЗах, можна повідомляти до Юридичної приймальні, громадські активісти які задіяні до проекту намагаються не лише висвітлювати корупцію у університетах, а й вживають дій для покарання корупціонерів.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх