Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Відкриємо сміттєпереробний завод в Рівному разом

Гроші

Відкриємо сміттєпереробний завод в Рівному разом

8  липня  о 13.00 на майдані Незалежності у Рівному розпочинається акція по збору підписів під петицією щодо відновлення роботи сміттєпереробного заводу.
В умовах припинення постачання газу в Україну з боку Росії, простоювання сміттєпереробного заводу, який переробляє відходи в альтернативне паливо є злочином проти власної держави. 
ТзОВ «Санком-Рівне» розпочав збір підписів під петицією (зверненням) до Президента України, ВРУ та Прем’єр-міністра щодо негайного відновлення роботи єдиного в країні сміттєпереробного заводу .
Крім того, «Санком-Рівне» звернулося з проханням долучитися до збору підписів до громадських організацій Рівного, підприємців та усіх небайдужих.
10516762_1475522272691043_5638469179629938957_n
Текст петиції нижче ↓
                                                                                                           П Е Т И Ц І Я
                                                                         про відновлення роботи сміттєпереробного заводу

В умовах припинення постачання газу в Україну з боку Російської Федерації, простоювання сміттєпереробного заводу через неузгодженість законів є злочином проти суверенітету власної держави! Адже завод, крім зменшення негативного екологічного впливу на природу, розрахований на виготовлення альтернативного палива, яке у всіх розвинених країнах уже давно стало замінником дорогого російського газу. 
Тому просимо негайно розглянути та прийняти всі необхідні Закони та Постанови, щоб запустити перший в Україні сміттєпереробний завод та створити можливості для роботи аналогічних підприємств по всій країні. 

Нагадуємо, що з 8 липня по 8 сепня щоденно на майдані Незалежності у Рівному буде відбуватися збір підписів під петицією до Президента України, ВРУ та Прем’єр-міністра щодо негайного відновлення роботи єдиного в країні сміттєпереробного заводу.
budmag.ua/
mexes.com.ua
Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top