Колона – Cайт громадської журналістики

Вибори 2019: Хто з Волині уже зібрався в депутати

Рада розгляне питання про референдум 29 квітня - Петренко

Рада розгляне питання про референдум 29 квітня - Петренко

20 червня закінчується термін подачі документів до ЦВК для реєстрації кандидатів у депутати на позачергових виборах до Верховної Ради України.

Журналіст сайту громадської журналістики переглянув хто уже подав документи та зареєстрований у ЦВК від округів Волинської області. Уся інформація станом на 16:00  18 червня, яка опублікована на сайті ЦВК.

Всього у Волинській області 5 виборчих округів (ОВО №19, ОВО №20, ОВО №21, ОВО №22, ОВО №23) на яких орієнтовна кількість виборців трохи більше ніж 766 тисяч виборців.

В одномандатному виборчому окрузі №19 (міста Володимир-Волинський, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський райони) зареєстровано двоє кандидатів серед них чинний народний депутат ВРУ Ігор Гузь. Гузь є членом депутатської фракції Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”. Іншим кандидатом на цьому окрузі є Микола Юнак. Обоє кандидатів є самовисуванцями.

В ОВО №20 (Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський, Турійський райони) зареєстровано також два самовисуванці.  Олена Твердохліб є безпартійною, хоча донедавна була членкинею партії УКРОП, окрім цього кандидатка є Княгинівською сільською головою. Поки що єдиними її конкурентом на окрузі є Сергій Мартиняк, наразі він є чинним народним депутатом. За час депутатства Мартиняка сайт Колона згадував про нього у кількох публікаціях, зокрема про низьку відвідуваність депутатом сесійних засідань, у статті про кнопкодавство, про депутатські запити Мартиняка та кількість виконаних обіцянок. Сергій Мартиняк є членом депутатської групи “Воля народу”.

Від ОВО № 21 (місто Ковель, Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони) поки що зареєстрований лише один кандидат – Олег Місірук, він є самовисуванцем та не входить до жодної з партій.

Двоє самовисуванців зареєстровано і в ОВО №22 (місто Луцьк). Серед них голова Волинської обласної ради – Ігор Палиця, він є членом політичної партії УКРОП.  До цього Палиця уже обирався до Верховної ради України від ОВО №22, у 2014 році був призначений губернатором Одеської області. Іншим зареєстрованим кандидатом є Вячеслав Панасюк він є безпартійним.

У ОВО №23 (Камінь-Каширський, Ківерцівський, Любешівський, Маневицький райони) зареєстрований лише один кандидат Тарас Бойко, він є висуванцем від політичної партії “Рідне місто”. Згідно даних ЦВК він є директором КП “Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628”.

Exit mobile version