Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Культура

  Весілля – даром або, як зекономити на весіллі?

  Весілля є дорогим і важким заходом, який може неабияк спустошити гаманці молодят і їхніх батьків. Основна маса молодят – це студенти або просто зовсім молоді люди. Тому найоптимальнішим варіантом є весілля економ-класу. Необхідно розрахувати свої сили і можливості, і серйозно подумати, на чому можна заощадити. Поради, які будуть дані в цій статті, допоможуть організувати весілля досить недорого і красиво.

  Весільний букет і бутоньєрка нареченого
  Звичайно ж, можна піти в магазин або звернутися до флориста, щоб хтось зайнявся квітковим оформленням, але можна все зробити самостійно.
  Для цього можна використовувати всілякі підручні матеріали, в залежності від польоту фантазії: польові квіти і трави, квіти з клумби, гілки горобини.
  Якщо весілля призначене на зиму, то можна бутоньєрку нареченому зробити за допомогою тканини, намистин, стрічки, дроту і гарячого клею-пістолета. У підсумку – вид буде оригінальний.

  Весілля

  Джерело: wedding.ua

  Весільний ескорт
  Не обов’язково для весільного транспортного супроводу замовляти лімузин, роллс-ройс і інші машини преміум-класу.
  Якщо наречений і наречена – нетрадиційних поглядів, то можна запросити знайомих байкерів на мотоциклах або велосипедистів, влаштувавши весільний велопробіг. Більш консервативним молодятам можна скористатися автомобілями родичів і знайомих, що теж буде непоганим варіантом.

  Банкетний зал
  Необов’язково для проведення весільного торжества орендувати зал в дорогому ресторані. Можна з тим же успіхом організувати банкетний зал в кафе з симпатичним інтер’єром. Але для прикраси приміщення доведеться запросити подружок, які можуть запропонувати свої ідеї. При оформленні залу рекомендується використовувати повітряні кулі, шовкові стрічки, квіткові композиції з тієї флори, яка росте в даному сезоні.
  Що стосується гостей: раніше на весілля запрошували всіх родичів, друзів, знайомих і так далі. Зараз це стало дорожчим задоволенням, і тому число гостей можна скоротити. Таким же чином можна вчинити і з меню: відмова від вишуканих страв дозволить істотно заощадити весільний бюджет. Також потрібно точно розрахувати порції, щоб не було витрат на залишки.

  Тамада і музичний супровід
  Якщо необхідно заощадити на тамаді, то його необхідно замовляти на менший інтервал часу, а не на весь день. Він повинен представити сценарій, в залежності від витраченої суми. При цьому тамада повинен враховувати побажання і смак замовників. Якщо на весіллі виникне якась нештатна ситуація, він повинен зорієнтуватися і бути зовні спокійний при будь-яких обставинах.
  Ді-Джей працює зазвичай у тандемі з тамадою, що досить важливо для такого роду урочистості. У нього має бути велика кількість весільних треків, які він повинен надати для вибору господарям весілля. Також повинен бути музичний фон для конкурсів і великий вибір треків для гостей, щоб вони могли замовити улюблену пісню.

  Зачіска і макіяж
  Щоб наречена на своєму весіллі виглядала красиво і чарівно, не обов’язково відвідувати елітний салон краси. Можна знайти перукаря в стандартному салоні економ-класу. Зараз їх досить багато, а кваліфікація і майстерність іноді не особливо поступаються високооплачуваним стилістам.
  Те ж саме можна сказати і про візажистів. Для більшої економії можна самій зробити макіяж. При виборі обручок для нареченого і нареченої варто керуватися правилом: для економії бюджету необхідно відмовитися від прикрас діамантами і всілякої інкрустації.

  Плаття, Сукня
  Весільне торжество – це той ритуал, якого наречена напевно чекає більше, ніж наречений. Жінка за своєю природою – більш тонка і вразлива істота, ніж чоловік. Тому від того, як вона буде виглядати на своєму весіллі і в якій сукні її сфотографують і знімуть на відеокамеру, залежить її настрій зараз і в майбутньому. Звідси висновок: на весільній сукні можна економити, але вона повинна дуже подобатись нареченій.

  Відео- та фотозйомка повинні бути професійними, оскільки залишається пам’ять на довгі роки, і відповідно, на цьому виді весільних послуг також краще не економити. Все одно робота фотографа та відеооператора не коштуватимуть великих грошей. Зате, через багато років, можна буде з великим задоволенням подивитися наочно забуті з часом подробиці цього великого торжества.

  Отже, з огляду на всі перераховані вище поради, можна активно приступати до організації весільного торжества, не боячись фінансових труднощів.
  Адже один день весілля за своєю вартістю повинен перевищувати максимум на 50% витрати на звичайне свято. Додатково до цього, заощадивши на весіллі, можна відправитися в хороше весільну подорож.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх