Наші контакти

Колона – Cайт громадської журналістики

Головне зображення ілюстративне

Культура

Весілля – даром або, як зекономити на весіллі?

Весілля є дорогим і важким заходом, який може неабияк спустошити гаманці молодят і їхніх батьків. Основна маса молодят – це студенти або просто зовсім молоді люди. Тому найоптимальнішим варіантом є весілля економ-класу. Необхідно розрахувати свої сили і можливості, і серйозно подумати, на чому можна заощадити. Поради, які будуть дані в цій статті, допоможуть організувати весілля досить недорого і красиво.

Весільний букет і бутоньєрка нареченого
Звичайно ж, можна піти в магазин або звернутися до флориста, щоб хтось зайнявся квітковим оформленням, але можна все зробити самостійно.
Для цього можна використовувати всілякі підручні матеріали, в залежності від польоту фантазії: польові квіти і трави, квіти з клумби, гілки горобини.
Якщо весілля призначене на зиму, то можна бутоньєрку нареченому зробити за допомогою тканини, намистин, стрічки, дроту і гарячого клею-пістолета. У підсумку – вид буде оригінальний.

Весілля

Джерело: wedding.ua

Весільний ескорт
Не обов’язково для весільного транспортного супроводу замовляти лімузин, роллс-ройс і інші машини преміум-класу.
Якщо наречений і наречена – нетрадиційних поглядів, то можна запросити знайомих байкерів на мотоциклах або велосипедистів, влаштувавши весільний велопробіг. Більш консервативним молодятам можна скористатися автомобілями родичів і знайомих, що теж буде непоганим варіантом.

Банкетний зал
Необов’язково для проведення весільного торжества орендувати зал в дорогому ресторані. Можна з тим же успіхом організувати банкетний зал в кафе з симпатичним інтер’єром. Але для прикраси приміщення доведеться запросити подружок, які можуть запропонувати свої ідеї. При оформленні залу рекомендується використовувати повітряні кулі, шовкові стрічки, квіткові композиції з тієї флори, яка росте в даному сезоні.
Що стосується гостей: раніше на весілля запрошували всіх родичів, друзів, знайомих і так далі. Зараз це стало дорожчим задоволенням, і тому число гостей можна скоротити. Таким же чином можна вчинити і з меню: відмова від вишуканих страв дозволить істотно заощадити весільний бюджет. Також потрібно точно розрахувати порції, щоб не було витрат на залишки.

Тамада і музичний супровід
Якщо необхідно заощадити на тамаді, то його необхідно замовляти на менший інтервал часу, а не на весь день. Він повинен представити сценарій, в залежності від витраченої суми. При цьому тамада повинен враховувати побажання і смак замовників. Якщо на весіллі виникне якась нештатна ситуація, він повинен зорієнтуватися і бути зовні спокійний при будь-яких обставинах.
Ді-Джей працює зазвичай у тандемі з тамадою, що досить важливо для такого роду урочистості. У нього має бути велика кількість весільних треків, які він повинен надати для вибору господарям весілля. Також повинен бути музичний фон для конкурсів і великий вибір треків для гостей, щоб вони могли замовити улюблену пісню.

Зачіска і макіяж
Щоб наречена на своєму весіллі виглядала красиво і чарівно, не обов’язково відвідувати елітний салон краси. Можна знайти перукаря в стандартному салоні економ-класу. Зараз їх досить багато, а кваліфікація і майстерність іноді не особливо поступаються високооплачуваним стилістам.
Те ж саме можна сказати і про візажистів. Для більшої економії можна самій зробити макіяж. При виборі обручок для нареченого і нареченої варто керуватися правилом: для економії бюджету необхідно відмовитися від прикрас діамантами і всілякої інкрустації.

Плаття, Сукня
Весільне торжество – це той ритуал, якого наречена напевно чекає більше, ніж наречений. Жінка за своєю природою – більш тонка і вразлива істота, ніж чоловік. Тому від того, як вона буде виглядати на своєму весіллі і в якій сукні її сфотографують і знімуть на відеокамеру, залежить її настрій зараз і в майбутньому. Звідси висновок: на весільній сукні можна економити, але вона повинна дуже подобатись нареченій.

Відео- та фотозйомка повинні бути професійними, оскільки залишається пам’ять на довгі роки, і відповідно, на цьому виді весільних послуг також краще не економити. Все одно робота фотографа та відеооператора не коштуватимуть великих грошей. Зате, через багато років, можна буде з великим задоволенням подивитися наочно забуті з часом подробиці цього великого торжества.

Отже, з огляду на всі перераховані вище поради, можна активно приступати до організації весільного торжества, не боячись фінансових труднощів.
Адже один день весілля за своєю вартістю повинен перевищувати максимум на 50% витрати на звичайне свято. Додатково до цього, заощадивши на весіллі, можна відправитися в хороше весільну подорож.

Відкрити матеріал


Коментарі
21.09.2021
27.05.2021
23.05.2021
30.04.2021
29.04.2021
01.04.2021
29.03.2021
14.02.2021
26.01.2021
28.12.2020
21.12.2020
07.12.2020
04.12.2020
02.12.2020
Вверх