Колона – Cайт громадської журналістики

В Ужгороді завтра стартує антикорупційний форум

стартує антикорупційний форум

Завтра стартує антикорупційний форум в Ужгороді. В рамках завтрашнього заходу буде проведено прес-конференцію представників Руху за очищення.

Стартує антикорупційний форум завтра о 12 годині. Прес-конференція, яка відкриє форум, відбудеться у місцевому Прес-клубі.

Серед учасників форуму анонсують багатьох представників Руху за очищення. Серед них Василь Гацько та Георгій Вашадзе. Крім них до Ужгорода також приїдуть Володимир Федорін, Юлія Марушевська та інші відомі представники руху.

Організатори анонсують зустріч, на якій можна буде познайомитися із концепцією руху, із його учасниками, а також поставити будь-які запитання. До обговорення перспектив антикорупційної діяльності в Україні запрошують приєднатися усіх зацікавлених журналістів.

Нагадаємо, що рух, який об’єднує все більше людей по всій Україні, був зініційований командою грузинських реформаторів на чолі з Саакашвілі за підтримки політичного ядра серед представників медіа-спільноти.

Серед багатьох ймовірних причин створення руху – бажання реформаторів, а також деяких навколополітичних діячів потрапити у велику політику під новим політичним брендом. Разом з тим, підтримка руху та кількість його учасників стрімко зростає.

Exit mobile version