Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Рівному ледь не вбили голову архітектурного управління

Сергій Семенець помер в лікарні через місяць після побиття
Сергій Семенець

Новини

В Рівному ледь не вбили голову архітектурного управління

Сергія Семенця, голову архітектурного управління Рівного, побили невідомі. Зараз він в реанімації.

Голову архітектурного управління Рівного побили вчора, близько десятої вечора. Про те, що сталось, повідомив його син.

Відомо, що побили Семенця поблизу його дому, який знаходиться в селі Зоря, неподалік від Рівного. У дуже важкому стані його доставили до міської лікарні в нейрохірургію.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, підозрюваних шукають та свідків події шукають. Існують здогадки, що Семенця побили через професійну діяльність. Як стверджують деякі його колеги, він був доволі принциповою та чесною людиною.

Одне місцеве “Інтернет-видання”, пов’язане майже родинними стосунками із міською владою, повідомило, що нещодавно з архітектором спілкувався “прохач”, який “має стосунок до бурштину”. Він нібито намагався за гроші владнати одне особисте питання, а Семенець йому відмовив. Назвати конкретнепрізвище видання не спромоглось, або не наважилось.

Інше місцеве “Інтернет-видання”, відоме своєю залежністю від міського бюджету та широким висвітленням діяльності міської влади, більш прямо натякає на одного із відомих будівельних магнатів Рівного.

Не виключено, що прикрий випадок побиття намагаються політизувати через деякі “ЗМІ”, не наводячи при цьому конкретних доказів. З іншого боку, правоохоронці наразі не повідомляли про перебіг розслідування та про можливі причини побиття, тому остаточні висновки робити зарано.

Існує сподівання, що Сергій Семенець швидко оговтається та повернеться до нормального життя після завданих травм, а також зможе пролити світло на обставини побиття, щоб винних у злочинному нападі, хто б це не був, було покарано.

Коментарі
Загрузка...
Вверх