Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

В Луцьку відсутня перевірка харчів на якість

В Луцьку відсутня перевірка харчів на якість
Реклама

Луцьк

В Луцьку відсутня перевірка харчів на якість

Перевірка харчів на якість в Луцьку не проводиться з вересня 2015 року. Уже півроку там не можуть створити відповідну структуру.

В Луцьку перевірка харчів на якість раніше була у юрисдикції інспекції захисту прав споживачів. Але з 20 вересня минулого року ці повноваження забрали. Натомість мала організувати роботу окрема служба, яка б перевіряла харчі на якість.

 

Як говорить керівник інспекції з питань захисту прав споживачів Володимир Горішний, вся справа в тому, що уже півроку триває процес запуску контролюючої якість харчів служби. Але поки що її немає.

Таким чином уже півроку ніхто в місті не може гарантувати, що на столах волинян знаходяться якісні та свіжі продукти.

Разом з тим Горішний підкреслює, що немає жодної надії на санепідемслужбу та лабораторії на ринках. За його словами, епідеміологи починають працювати лише по факту отруєнь, тобто, коли уже пізно контролювати якість і треба рятувати людей. А ринкові лабораторії не можуть ручатися за кожного продавця, оскільки ті можуть продавати різні за якістю товари, а після продажу з’ясувати, чиї вони – неможливо через відсутність у продавців касових апаратів чи інших РРО.

Continue Reading
Реклама
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ
Реклама

ТОП

Реклама
Реклама
To Top