Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

В Івано-Франківську судили сержанта п’ятого батальйону територіальної оборони “Прикарпаття”

Івано-Франківськ

В Івано-Франківську судили сержанта п’ятого батальйону територіальної оборони “Прикарпаття”

У Надвірній, що на Івано-Франківщині сержанта п’ятого батальйону територіальної оборони “Прикарпаття” було засуджено до року умовного покарання за завдання офіцеру юстиції легких тілесних пошкоджень.

Судом було встановлено, що восьмого вересня минулоріч на місці дислокації в/ч ПП в присутності військовослужбовців сержант, погрожував підполковнику юстиції фізичним насильством, завдавши офіцеру два удари в грудну клітку. Розвиток бійки зупинили військовослужбовці п’ятого батальйону – повідомляє Курс.

В період судового засідання хлопчина розповів, що після повернення додому з зони проведення АТО певний період перебував в нервовому напруженні, помітивши на території військової частини підполковника, вирішив з’ясувати з ним відносини, адже, під час перебування в зоні бойових дій, його батальйон перед відправкою додому, мав чекати підполковника та решту офіцерів, що були відсутні, в моменти прийняття важливих рішень, щодо батальйону.

Сержант розуміє, що скоїв злочин, та просив суд суворо його не карати. Офіцер не має до сержанта матеріальних претензій та не вимагає сержанту позбавлення волі.

Надвірнянський районний суд визнав винним сержанта п’ятого батальйону територіальної оборони “Прикарпаття” в скоєні злочину за ч. 2 ст. 405 КК України та призначив йому покарання в вигляді двох років позбавлення волі.

Проте врахувавши те, що обвинувачуваний зізнався в скоєні злочину, а потерпілий не вимагав ув’язнення, до сержанта застосували ст. 75 КК України і звільнили від відбування покарання в вигляді позбавлення волі з випробувальним терміном протягом одного року.

В Івано-Франківську судили сержанта п'ятого батальйону територіальної оборони "Прикарпаття"

фото: 15minut

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top