Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Івано-Франківську створили Раду старійшин

В Івано-Франківську створилиРада старійшин
Головне зображення ілюстративне

Івано-Франківськ

В Івано-Франківську створили Раду старійшин

(Головне фото ілюстративне)

Міський голова Івано-Франківська повідомляє, що його рішення інколи можуть бути невірними. Тому у місті була створена перша Рада старійшин, яка буде діяти при мерові Івано-Франківська. Таким рішенням міський голова хоче довести, що йому важлива думка населення.

До складу Ради старійшин увійшло 18 осіб, віком від 60 років, які є беззаперечно професіоналами свого діла. Керувати роботою Ради буде радник мера Петра Парипа. Рада є консультативно-дорадчим органом, яка діє при мерові. Керується Рада положеннями, затвердженими 1 березня 2018.

Мер міста повідомив, що дуже задоволений створенням нового органу. Рада покращить якість прийняття рішень міським головою. Марцінків покладає великі надії на Раду старійшин.

Як зазначив міський голова, жодна людина не може бути експертом одразу у всіх питаннях. Із Радою старійшин, мер зможе отримувати докладну професійну думку у тій чи іншій сфері.

Першим питанням, яке постане перед новим органом, будуть ситуації на центральному ринку та в освітній галузі. Голова сподівається, що рішення по створенню нового органу було правильним.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх