Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В ДАВОСІ АЗАРОВУ ОГОЛОСИЛИ БОЙКОТ

АЗАРОВУ

Західна Україна

В ДАВОСІ АЗАРОВУ ОГОЛОСИЛИ БОЙКОТ

Учасники Всесвітнього економічного форуму в Давосі оголосили бойкот українському прем’єру Миколі Азарову.

Про це повідомляє BuzzFeed.

За інформацією джерел видання, форум відкликав запрошення прем’єр-міністра України, який мав виступити за засіданні в п’ятницю, на фоні ескалації насилля в Києві.

Прес-секретар форуму в Давосі відмовився від коментарів.

Інший представник уряду Януковича, віце-прем’єр Юрій Бoйко, потрапив в облогу збоку занепокоєних західних чиновників. Засідання “без запису”, під час якого мало обговорюватися економічне майбутнє України, перетворилося на емоційне препарування політичної кризи в країні.

Почалася воно з хвилини мовчання, присвяченої загиблим демонстрантам.

Як відомо, Всесвітній економічний форум в Давосі відбуватиметься з 22 по 25 січня. Президент Віктор Янукович цього року відмовився брати в ньому участь. Від української опозиції в ньому буде тільки Петро Порошенко.

В Києві з 19 січня продовжується протистояння між міліцією та демонстрантами, приводом для якого стала відмова влади виконувати вимоги протестувальників та прийняття 16 січня законів, що суттєво обмежують права й свободы громадян. Його жертвами стали вже 5 людей, з яких четверо, за даними активістів,  загинули від вогнепальної зброї.

Як повідомлялося, під час сутичок на Грушевського із колонади біля стадіону Динамо впало двоє чоловіків, один з яких помер у лікарні від отриманих травм. ГПУ офіційно підтвердила загибель ще двох чоловіків від вогнепальних поранень.

Також з’явилася інформація про те, що у Бориспільському районі, куди раніше викрадачі вивезли Ігоря Луценка, виявлено два трупи зі слідами тортур.

Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх