Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Україна підвищила борг за газ до 3,5 мільярда доларів

  Економіка

  Україна підвищила борг за газ до 3,5 мільярда доларів

  Україна підвищила борг за газ до 3,5 мільярда доларів

  Україна підвищила борг за газ до 3,5 мільярда доларів. За розрахунками Агентства газової інформації, у квітні українці використали газу на 1,2 мільярда доларів, повідомляє “Інтерфакс-Україна”

  Саме тому сума боргу сягає уже 3,5 мільярда доларів.

  Експорт палива “Газпрому” у квітні  до Західної Європи зріс на 3% порівняно із минулим місяцем до 12,9 мільярдів кубометрів. Отже, у січні-квітні 2014 року експорт збільшився на 2,2%.

  Україна підвищила борг за газ до 3,5 мільярда доларів. У квітні “Нафтогаз України” за очікуваннями отримає близько 2,58 мільярдів кубометрів російського газу, що коштуватиме українцям  в загальному 1,2 мільярдів доларів.

  Україна підвищила борг за газ до 3,5 мільярда доларівСергій Купріянов – представник газпрому – підтвердив цей факт: “Враховуючи заявку “Нафтогазу України” на 30 квітня і ті обсяги, які ми вже поставили в цьому місяці, загальна заборгованість України за російський газ, за попередніми оцінками, становитиме 3,492 мільярдів доларів”.

  За повідомленням “Української правди”, експерти зазначають, що кількість закупленого газу та потреби українців не збігаються, що може свідчити лише про масове закачування блакитного палива Україною у власні сховища.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх