Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Українська амазонка відверто розповіла про проблеми України ( + ВІДЕО )

Новини

Українська амазонка відверто розповіла про проблеми України ( + ВІДЕО )

 5 травня Руслана Лижичко  взяла участь у щорічному масштабному медіа-конгресі “Medientreffpunkt Mitteldeutschland” у Лейпцигу, учасники якого цього разу дискутували на тему “Наша Європа”.
Нагоду обговорити майбутні вибори в Україні та Європі, а також теперішню ситуацію в Україні Руслана мала разом із головою національного телебачення Німеччини каналу MDR Dr. Karola Wille, прем’єр-Міністром Саксонії-Ангальт Dr. Reiner Haseloff та мером Лейпцигу Burkhard Jung.

Сьогодні у Лейпцигу у мене був дуже відвертий виступ з точки зору оцінки дій Путіна, пропаганди, втечі Януковича. Я знала, що деякі факти, про які я буду говорити публічно, не всім сподобаються. Але що мені залишається? Чекати, поки світ прокинеться, як після трагедії на Майдані чи “кричати” зараз про небезпеку, хай це і небезпечно?” – сказала вона.

Нагадую, Руслана раніше розповіла американцям, коли Росія почне масові провокації в Україні.

Вона зазначила, що “звикає до думки, що політики не введуть ніколи реальні санкції – побояться“.

Вони вибирають між великим бізнесом з Путіним і тими цінностями, за які ми сьогодні гинемо. Цей компроміс між грошима і життям людей називається “нерішучістю!” – наголошує Руслана.

Медіа-конгрес є найбільшим з’їздом ЗМІ Німеччини, до триденної програми якого приєднуються близько 1200 журналістів провідних телеканалів, радіостанцій, друкованих та інтернет-видань та інформаційних агентств.

Джерело:  ТСН

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top