Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Тернополі сформується місцева ОТГ

ОТГ громади об'єднані
Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

У Тернополі сформується місцева ОТГ

Нещодавно відбулася чергова сесія Тернопільської облради. На сесії підіймалося питання формування об’єднаної територіальної громади. Депутати зазначили, що Тернопіль та декілька населених пунктів зможуть створити ОТГ. У документі зазначено, що громада буде створена, а центром буде Тернопіль.

Процес об’єднання буде необов’язковим, а добровільним, про це повідомляють Тернопіль новини.

Визначення центром громади Тернополя зробить ОТГ комфортною для жителів. У мерії розказали, що процес створення ОТГ повинен бути обґрунтований економічно. Тобто громада повинна розуміти, зможе вона взяти на себе ті видатки, які передбачає країна. Громада зможе фінансувати освітні, медичні заклади.

Тернопіль дуже швидко розвивається. Кожен рік міська влада виділяє близько 250 мільйонів гривень на розвиток інфраструктури міста. Також місто є партнером програм Євросоюзу, що підвищує рівень довіри міста.

Перевагою об’єднання з Тернопілем є те, що жителі міст будуть мати такі ж соціально-необхідні послуги, як і жителі Тернопіль. Жителі сіл, які увійдуть до ОТГ, будуть мати такі ж послуги, як і жителі міст.Коментарі
Вверх