Колона – Cайт громадської журналістики

У Рівному знову відбудеться конкурс краси

У Рівному знову відбудеться конкурс краси

Учасниці конкурсу краси "Міс університету - 2014"

Кажуть, що українські дівчата – найкрасивіші. З цим важко сперечатися, адже насправді так і є. Реньова Олена – студентка 2 курсу спеціальності «Облік і аудит» Національного університету водного господарства та природокористування. Представляємо вам інтерв’ю, записане на репетиції до щорічного конкурсу краси «Міс університету – 2014», який проводить Естетичний центр виховання молоді НУВГП.

– Оленко. Чи вперше ти береш участь у подібному конкурсі?

– У подібних конкурсах участі не брала. Ще з початкових класів займаюсь волейболом, тому для мене змагання є звичним ділом. Проте я дуже рада, що випала можливість спробувати іншого виду діяльність, оскільки треба експериментувати.

Олена Реньова – учасниця конкурсу краси ” Міс університету – 2014″

– Як ти дізналася про цей конкурс?

– Дізналась про конкурс із різних джерел: у ньому брали участь мої подруги, які і порадили сходити на кастинг, також бачила це дійство минулого року, і мені дуже сподобалось.

– Чи важко тобі готуватися?

– Ні, навпаки, мені легко, оскільки колектив – доброзичливий, і мені подобається проявляти себе у новій сфері діяльності.

– Чи хочеш ти перемогти?

– Звичайно, кожна із нас хоче перемогти. Але усі знають, що титул «Міс університету – 2014» лише один. Але я думаю, для кожної із учасниць перемога буде надзвичайно приємною, радісною і несподіваною. Я – не виняток і вважаю, якщо ж ти не переможеш, то через це непотрібно розчаровуватись, а сприймати це як життєвий досвід, адже можливість брати участь у такому конкурсі випадає не всім.

– Що побажаєш іншим учасницям?

– Усім учасницям хочу побажати, в першу чергу, впевненості у собі та власних силах, адже сам факт участі багато про що свідчить. По-друге, залишатися такими красунями, якими вони всі є, і не боятися, хоча це, мабуть, безглузда порада, бо хвилюватиметься кожна. А також, незалежно від результату, не падати духом, а продовжувати підтримувати дружній зв’язок із новими знайомими.

Редакція висловлює подяку Оленці за інтерв‘ю, а також бажає їй та іншим учасницям успіхів, наснаги та перемог!

Exit mobile version