Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Народне віче

  Новини

  У Рівному відбулось термінове Народне віче

  У Рівному відбулось багатотисячне Народне віче, на якому рівняни показали, що «Україна і Крим єдині». Вони виступили проти війни. Однак у випадку іноземної агресії – готові мобілізуватися на захист України.

  На мітинг прийшло кілька тисяч рівнян із плакатами у руках, в яких закликають Росію не воювати з Україною.

  На багатотисячному Народному віче виступив представник Спілки військовослужбовців. Він закликав проводити мобілізацію та підготовку військової техніки для забезпечення захисту Батьківщини. Військові Рівного висловили підтримку військовим у Криму, які знаходяться в облозі російських військ та назвали їх Героями.

  А керівник міського військового комісаріату Михайло Твердохліб на Народному віче оголосив план дій у місті на випадок мобілізації. Він повідомив, що будуть проводити мобілізацію військових для повного укомплектування штату Збройних Сил України відновідно до військового часу. Всі інші добровольці можуть записатися у військовому комісаріаті, що по вулиці Грабник, 6 завтра, 3 березня з 13:00.

  А також можна перевірити свої дані в дільницях оповіщення, що знаходяться на базі житлово-комунальних підприємств. Окрім того, Михайло Твердохліб повідомив, що якщо буде наказ про повну мобілізацію, то його оголосять пізніше.

  Своє єднання з Сходом України засвідчили і депутати обласної ради, які на президії підтримали рішення Полтавської обласної ради, в якому йдеться про категоричне засудження військової агресії з боку Російської Федерації.

  Крім того депутати звернулися до Верховної Ради України та новопризначеного Кабінету Міністрів з вимогою вжити всіх необхідних заходів для мирного врегулювання ситуації в Україні.

  –  Ми категорично засуджуємо військову агресію з боку Російської Федерації та звертаємося до Верховної Ради України та новопризначеного Кабінету Міністрів України з вимогою вжити всі необхідні і можливі дії для мирного врегулювання ситуації в Україні. Не можна допустити, щоб пролилася кров мирних людей. Ми звертаємося до наших земляків – жителів Полтавського краю з проханням зберігати у цей надскладний час витримку, мужність та спокій. Категоричні заяви, спонукання до конфліктів – це шлях дестабілізації, а, можливо, й руйнування нашої державності. Ми закликаємо згуртуватися усі політичні сили з метою захистити суверенітет та територіальну цілісність України. Ми звертаємося до російського народу, який завжди вважали і вважаємо братнім. Не потрібно брати в руки зброю, щоб іти з нею на брата і сусіда. Спільне коріння, спільна історія і спільне бажання жити в добросусідських стосунках – це те, що ніхто і ніколи у нас не забере. Вважаємо, що тільки шляхом переговорів, бажання і уміння почути один одного можливо досягти єдиної мети всього українського народу – жити в країні, де поважають права і свободи кожної людини, незалежно від її національності, мови і віросповідання. Наша країна опинилася на загрозливій межі між миром і братовбивчою війною. З вірою в Бога і надією на розум закликаємо усіх до єднання в ім’я соборності і непорушності кордонів України! – зачитав на майдані зверення від обласної ради її голова Михайло Кириллов.

  Тим часом депутати Рівнеради звернулися до мешканців містом із закликом зберігати спокій та бути виваженими у своїх висловлюваннях. Також міські обранці запевняють, що підстав для паніки не має. Відповідну заяву вони щойно озвучили на Народному віче.

  Окрім того, у заяві йдеться, що наразі Рівнерада створила координаційний центр по забезпеченню життєдіяльності міста. Адже усі функції життєдіяльності міста будуть забезпечуватися у звичному режимі.

  Джерело: Сайт чесних новин ВСЕ

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   22.05.2024
   09.01.2024
   Сьогодні
   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   08.03.2022
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   Вверх