Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Рівному повісився 23-річний студент (Відео)

Відео

У Рівному повісився 23-річний студент (Відео)

Загиблого було знайдено перехожим-пенсіонером, на вулиці Макарова, поблизу торгівельних центрів. Тіло хлопця висіло в петлі на дереві. Загиблим виявився студент першого рівненського училища.

Роману було 23 роки. Він проживав з матір’ю та двома братами, один з них його близнюк. Мешкала родина у будинку на вулиці Макарова у Рівному. Напередодні ввечері був веселим, кажуть рідні. Сказав, що йде гуляти, але додому так і не повернувся.

Рідні не можуть зрозуміти, чому Роман вирішив вчинити суїцид. Кажуть, ніяких конфліктів у нього не було. Він був добрим і товариським. Тому близькі підозрюють, що хлопцеві “допомогли” повіситись.

У версію самогубства не вірять і у навчальному закладі де здобував знання юнак.  Тут його характеризують, як активіста, творчого та здібного студента.

Ходять чутки, що Роман нібито мав великий борг.  Тому й наклав на себе руки. Але матір з братами хлопця – це заперечують. Кажуть, наразі нікому нічого не був винен.

Що ж насправді сталося – з’ясовують правоохоронці. Схиляються до версії самогубства. Передсмертної записки у хлопця не знайшли, у кишенях було 650 гривень.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх