Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Рівному активісти та волонтери вчились писати громадські проекти

Західна Україна

У Рівному активісти та волонтери вчились писати громадські проекти

2 квітня в Рівному відбувся практикум «Планування та написання заявок грантової підтримки громадських проектів». Захід пройшов у рамках соціально-навчального проекту «Університет громадянської активності», який реалізовується ГО «Антикорупційний моніторинг» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Для участі в навчаннях зголосилося 15 осіб, серед яких волонтери, представники громадських організацій та місцеві активісти.

Під час навчальних секцій тренер Юрій Дюг докладно проаналізував вимоги до громадських організацій, що планують отримати гранти для реалізації соціальних та суспільних проектів. Детально також була представлена інформація щодо особливостей підготовки проектної документації та формування бюджету заявки. Доповненням до теоретичних знань стала практична частина. Учасники, поділившись на групи, отримали завдання сформулювати мету, заходи та ймовірні результати грантового проекту з певної актуальної проблеми для громад міст Рівненщини.

– Подібні навчання дозволяють дізнатися інформацію, котру активістам дуже складно здобути на початках своєї громадської діяльності. А сьогодні я в доступній формі почув про всі важливі моменти підготовки документів для отримання грантової допомоги. Практичні завдання допомогли виявити помилки, котрі допускаєш в процесі підготовки такої документації. Тому дуже позитивні враження від практикуму, – зауважив член правління ГО «Відповідальна громада» Роман Сидорчук.

Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх