Колона – Cайт громадської журналістики

У Львові пройшов фестиваль їжі (Фоторепортаж)

Під час святкування 760 річниці міста Лева на території Парку культури та відпочинку імені Б.Хмельницького відбувся  «Фестиваль їжі» за підтримки ТМ «Львівське Robert Doms».

У ході фестивалю відвідувачів ознайомили з історією пивоваріння у Львові, та яку роль у цьому відіграв впливовий на той час підприємець Роберт Домс, також історик-краєзнавець постійно розповідав легенди про Домса молодшого, як людину котра шанувала пивні традиції та вдосконалювала їх у власному виробництві на Львівській пивоварні.

Відвідувачі змогли насолодитися різними смаками пива у поєднанні з стравами які підкреслювали їхній смак. Зокрема у поєднанні з цьогорічною новинкою  «Robert Doms Бельгійський» відвідувачі скуштували тигрові креветки у медовому соусі:

До «Мюнхенського» відвідувачам запропонували з крильцями:

До світлого «Богемського» вдало смакувало з засмаженими печерицями:

Для «Віденського» також знайшлася своя страва:

Крім цього на фестивалі їжі відвідувачі насолодилися і традиційними стравами різних краї світу, насолодилися виступами вуличних музикантів, та звісно ж насолоджувалися найкращими смаками пива від Львівської пивоварні.

Тарас Маципура, менеджер з маркетингу ТМ «Львівське» компанії Carlsberg Ukraine розповів кілька слів про фестиваль:
«Львівський фестиваль їжі це справжнє свято різних смаків та культур, чудовий привід відвідати Львів, відкрити для себе нові цікаві страви європейської кухні і просто поспілкуватися. Ми підтримуємо такі заходи, бо вважаємо, що саме вони роблять нас більш відкритими до Європи, світу і один до одного».

Історик-краєзнавець розповів, що пиво придатне до вживання протягом 20 хвилин після відкриття пляшки.

А для приготування страв, був залучений кухар, котрому вдало вдалося поєднати смаки страв та пива.

До приготування страв також були залучені учасники фестивалю. Господині, які відвідували захід не лише допомагали у приготуванні, а й записували рецепти приготування страв.

Насолоджуючись стравами, учасники дізнавалися про історію пивоваріння у Львові.

Exit mobile version