Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Львові продовжують реєструвати добровольців-патрульних

Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

У Львові продовжують реєструвати добровольців-патрульних

У Львові продовжують реєструвати добровольців-патрульних.

Продовжилася реєстрація на участь у міському патрулюванні міста Львова. Задля спільної координації патрульних кожен бажаючий патрулювати матиме співбесіду з одним із координаторів Центру безпеки міста. Кожного патрульного реєструватимуть особисто.

Інформація – з сайту galinfo.com.ua, з посиланням на прес-службу Львівради.

У Львові продовжують реєструвати добровольців-патрульних

Джерело: imgcdn.luxnet.ua

У Львові продовжують реєструвати добровольців-патрульних. Щоб зареєструватися, слід мати при собі документи, що посвідчують особу. Записатися можна за номерами (032)297-55-51 та (032)297-55-52 і з сайту safe-city.com.ua. Є можливість попередньо зареєструватися на акаунті у “Фейсбук”.

Як повідомив співкоординатор ЦБМ, очільник ГФ “Скеля” Юрій Діль, починаючи із сьогоднішнього дня проводитимуться особисті зустрічі з добровольцями, після чого буде сформовано патрульні групи.

ЦБМ – це група експертів, що ставить за мету об’єднання ГО та інших ініціатив, військовиків, працівників ОВС та місцевої влади для координації заходів у галузі безпеки міста Львів. Центр повинен сприяти пониженню рівня злочинності, а також обробляти інформацію та узгоджувати свої дії спільно з іншими організаціями.

Серед заходів ЦБМ плануються піше, велосипедне та автопатрулювання Львова. З початку реєстрації назбиралося понад 50 бажаючих приєднатися до патрулювання.

Канал координації в Zello – varta 1.

Деталі користування каналом – за цим посиланням.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх