Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Луцьку спорткомплекс Спартак перетворять у ДЮСШ

У Луцьку спорткомплекс Спартак перетворять у ДЮСШ

Луцьк

У Луцьку спорткомплекс Спартак перетворять у ДЮСШ

У Луцьку спорткомплекс Спартак перетворять у ДЮСШ. Про це розповів Юрій Моклиця, заступник міського голови Луцька.

У Луцьку спорткомплекс Спартак перетворять у ДЮСШ, але тільки за умови, що об’єкт перейде у руки міської влади. Наразі комплекс є приватною власністю і належить громадській організації.

Юрій Моклиця розповів про плани міської влади на використання комплексу під часу чергового дня депутата. Темою заходу була робота місцевого зоопарку, який знаходиться в комунальній власності.

ГО ФСТ Спартак – неурядова організація, власник комплексу. З нею уже тривалий час ведуть переговори щодо передачі прав власності на об’єкт. Проблема виникла, за словами заступника луцького мера, через певні юридичні невідповідності. За чинним законодавством добровільна передача об’єкта з приватної власності у комунальну неможлива, оскільки трактується, як корупційний злочин.

Таким чином виходи із ситуації два, як пишуть Волинські новини. Комунальники, з одного боку, можуть привласнити Спартак через суд. Іншим варіантом є укладення спільного договору, згідно з яким діяльністю нової ДЮСШ міська влада та організація займатимуться спільно. Наразі Юрій Моклиця говорить про більш ймовірний другий варіант.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх