Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Коломийському коледжі знову впала стіна

Івано-Франківськ

У Коломийському коледжі знову впала стіна

Нещодавно знову впала стіна в одному з Прикарпатських коледжів. Як зазначають студенти, за рік це вже другий такий інцидент. Під час інциденту жоден студент не постраждав. Після події студенти продовжили своє навчання.

Одна студентка розказала, що обвалився актовий зал. Вона зазначила, що падіння стіни ніяк не вплинуло на хід навчання студентів, про це пишуть новини Івано-Франківської області.

Ідентична ситуація сталася у 2017 році. Тоді звалилася частина фасаду коледжу. Також впало перекриття трьох поверхів. Під час інциденту ніхто не постраждав, студенти були успішно евакуйовані, а заняття були на місяць призупинені.

Як зазначив Сергій Коцюр, який перебуває на посаді заступника мера Коломиї, дана будівля представляє загрозу життю людей. Комісією було вирішено тимчасово припинити заняття та відремонтувати будівлю. Але установа знехтувала рішенням комісії і продовжила свою діяльність.

Директор навчального закладу повністю впевнений в тому, що будівля повністю безпечна, а те що впало, знаходиться під контролем. Наразі невідомо, чому у такому небезпечному місці продовжуються заняття.

Відкрити матеріал
Реклама
Loading...
Читайте також:


Коментарі
Вверх