Колона – Cайт громадської журналістики

Три ставки Львівщини буде виставлено на аукціон

Три ставки Львівщини буде виставлено на аукціон

Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА оголошено земельні торги, які будуть проводитися у формі аукціону на якому продаватимуть права оренди земельних ділянок та водойм.

Лотами будуть три стави. Найбільший з них це ставок 6,47 гектара, який знаходиться на території Бердихівської сільської ради Яворівського району. Став знаходиться за межами населеного пункту на земельній ділянці площею 9,14 гектара. Згідно умов договору, який має бути укладений в результаті проведення аукціону строк на користування ставом складатиме 15 років. Стартовий розмір річної плати на аукціоні становитиме 20 тисяч 527 гривень.

Другий став, який виставлений на лот знаходиться на території Ланівської міської ради, та знаходиться за межами населеного пункту. У цьому лоті площа ставу становить 0,84 гектара, а площа земельної ділянки на якому він розташований 1,22 гектара. Стартова ціна за рік користування 1 610 гривень, строк договору 15 років.

Третій став розміщений на території Дашавської селищної ради. Став, який знаходиться також за межами населеного  пункту має площу 0,54 гектара та розміщений на земельній ділянці площею 0,68 гектара. Стартова сума оренди за один рік становить 1 352 гривні, строк користування теж 15 років.

Усі три стави мають цільове призначення – для рибогосподарських потреб.

Аукціон буде проводитися 16 серпня у Львові на вулиці Стрийська, 98. Початок об 11-й годині.

Для тих хто має бажання взяти участь в аукціоні потрібно подати заявку на участь до 14:30 год 10 серпня. Про це повідомляється на сайті Львівської ОДА.

Exit mobile version