Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

ТІНА КАРОЛЬ у Тернополі дасть сольний концерт

У Тернополі

Афіша

ТІНА КАРОЛЬ у Тернополі дасть сольний концерт

1 грудня у Тернополі о 18.00 у Тернопільському міському палаці культури “Березіль”, Тіна Кароль дасть свій сольний концерт.

Нову сольну програму Тіни Кароль “Сила любові та голосу” побачать 26 міст України. Тур розпочинається 24 листопада і завершиться в кінці лютого 2014 року сольним концертом у столиці. Концерт у Тернополі обіцяє бути незабутнім.

Своє концертне турне Тіна Кароль розділила на дві частини – цієї осені співачка виступить у містах Західної частини країни, а в лютому наступного року – приїде з сольними концертами в міста Центральної і Східної України. Нова програма співачки – це одкровення, музична сповідь про силу її Любові та Голосу.

Концерт Тіни Кароль переповнений усією палітрою почуттів: від суму до радості, від лірики до драйву, від відомих і улюблених пісень до прем’єр з нового альбому. Співачка, яка стала для всієї країни прикладом віри і духовної краси розповість свою історію прямо зі сцени. Програма “Сила любові та голосу” – унікальна, тільки раз шанувальники артистки зможуть побачити її такою -тендітною і сильною одночасно. Це не просто концерт – це розмова віч на віч, завдяки якій музика має людський голос. Співачка вийде на сцену в супроводі кращих музикантів країни, струнного квартету та балету FREEDOM.

Не пропустіть одну з найважливіших подій в музичній історії України концерт Тіни у Тернополі!Коментарі
Вверх