Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Судова адміністрація Івано-Франківська придбає 10 UPSів дорожче ніж на ринку

Джерела безперебійного живлення UPS
Головне зображення з сайту fajno.in.ua

Івано-Франківськ

Судова адміністрація Івано-Франківська придбає 10 UPSів дорожче ніж на ринку

На сайті електронних закупівель Prozorro з’явилася інформація, що територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Медіа-вест».

Згідно угоди на суму 217 998 тисяч гривень має бути закуплено 10 UPSів – джерела безперебійного живлення. Про це повідомляють Наші Гроші Львів.

Переможець тендеру має доставити придбаний товар за адресами установ для яких закупляли UPSи.

Судова адміністрація Івано-Франківська

Згадані джерела живлення можна знайти по значно дешевшій ціні. Для прикладу на одному з сайтів такий самий товар коштує 16,8 тисячі за штуку, на відміну від 21,7 тисячі, як запропонував переможець тендеру. Тобто замовлений UPS можна було придбати на 29% дешевше.

Джерела безперебійного живлення

У відкритих торгах окрім переможця брали участь ще 2 компанії ТОВ «Компанія кит» та ТОВ «ТК Промелемент», про те їхні кінцеві пропозиції були ще більшими — 11 та 12 тисяч гривень.

Переможець тендеру «Медіа-вест» має львівську реєстрацію. Бенефіціарними власниками у компанії є  Олександр і Володимир Каравани (котрі мають по 25% статутного капіталу), Ярослав Шийка та Юрій та Наталія Саноцькі. Троє останні мають по 16,6% статутного капіталу, та є викладачами  у Національному університеті «Львівська політехніка». У цьому році їм вдалося укласти 27 контрактів з університетом у якому самі працюють.Вверх