Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Суд скасував рішення Вараської міськради про відставку міського голови

відставка Сергія Анощенка
Фотографія з сайту Вараської міської ради

Західна Україна

Суд скасував рішення Вараської міськради про відставку міського голови

Восьмий апеляційний адміністративний суд 21 січня розглядав скаргу Сергія Анощенка, щодо рішення Рівненського окружного адміністративного суду від 11 травня 2018 року по справі Анощенка до Вараської міської ради про скасування та визнання протиправним рішення про дострокове припинення повноважень міського голови.

Восьмий апеляційний адміністративний суд задовільнив апеляційну скаргу Сергія Анощенка, а також визнав протиправним та скасував рішення Вараської міськради про дострокове припинення повноважень міського голови від 15 грудня 2017 року.

Постанова суду набрала законної сили з дати її прийняття.

У себе на Facebook сторінці Сергій Анощенко опублікував відео на якому судді оголошують постанову:

Нагадаємо, що у 2017 році коли на сайті Вараської міськради було лише опубліковано проект рішення “Про дострокове припинення повноважень Вараського міського голови С. Анощенко” журналіст сайту Колона спілкувався з Сергієм Анощенко, який тоді запевняв що у разі прийняття рішення про його відставку подаватиме до суду. Тоді ж журналіст поспілкувався з представниками фракцій у Вараській міській раді, що вони тоді говорили про можливу відставку міського голови читайте в матеріалі “Хто кого?: Вараш може залишитись без міського голови [КОМЕНТАРІ]”Вверх