Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Суд над рівненським міліціонером Олександром Волошиним перенесли

Головне зображення ілюстративне

Луцьк

Суд над рівненським міліціонером Олександром Волошиним перенесли

Суд над Олександром Волошиним перенесли. Суддя Олег Ющук не захотів проводити засідання 20 квітня перед об’єктивами телекамер.

Процес над Олександром Волошиним щодо порушення громадського спокою в Луцьку було перенесено. Олег Ющук – суддя міськрайонного суду, який веде справу, – не захотів вести процес публічно і після відмови журналістів припинити відеозйомку в залі суду перервав засідання.

суд над Олександром Волошиним не відбувся

Колишній заступник керівника управління економічної безпеки на Рівненщині Олександр Волошин уже вдруге затриманий у Луцьку в стані алкогольного сп’яніння. Першого разу суддя не взяв до уваги відео затримання Волошина і виправдав колишнього міліціонера.

На засідання 20 квітня завітала Самооборона Волині, ряд журналістів та два десятки патрульних поліцейських, які в цей день мали вихідний. Журналісти розпочали зйомку процесу, адвокат підсудного подав клопотання щодо заборони зйомки, апелюючи до певних пунктів Конвенції про захист прав людини. На це прохання журналістка Марія Доманська відповіла відмовою. Спочатку суддя погрожував викликати поліцію, потім просто пішов з зали суду і вирішив перенести засідання.

Нагадаємо, що в ніч з 15 на 16 квітня Олександр Волошин потрапив до рук поліції та громадських формувань після бійки, в якій брав участь.

 

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх