Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Студенти в Івано-Франківську почали зйомки фільму про АТО

Івано-Франківськ

Студенти в Івано-Франківську почали зйомки фільму про АТО

Студентська молодь з Івано-Франківська зайнялася зйомками кінофільму про АТО. Фільм отримав назву “Ми”.

Молодь, яка навчається в Прикарпатському національному університеті імені Стефаника, нещодавно почала зйомки фільму на патріотичну тематику. Фільм буде короткометражним. Його тривалість, за словами автора фільму, складатиме близько 25 хвилин. Закінчать знімати фільм до кінця лютого, принаймні, саме так планує знімальна група.

За створення фільму взялися молоді люди з Інституту мистецтв, за участі студентів філфак. Автор ідеї, сценарію та режисер кінострічки – Родіон Волков, що лише цього року розпочав навчання у ВНЗ в Інституті мистецтв.

Як говорить автор стрічки, у ній буде відображена доля бійця АТО, який отримав бойове поранення. Фільм – про війну та про доленосні для людей події. Низку основних сцен уже відзнято, проте лишається декілька сцен, як говорить Волков.

Білий Станіслав Іванович, актор Івано-Франківського облдрамтеатру, що викладає на кафедрі театрального мистецтва в ПНУ імені Стефаника, гратиме в стрічці роль другорядного плану – стане батьком головної героїні.

– Що мені в молоді подобається – це їх наполегливість. Ми вже при можливості їм допомагаємо, – коментує процес зйомки пан Станіслав.

Можливий результат наразі актору важко оцінити, проте, зважаючи на налаштованість знімальної групи, вийти має непогано, як говорить сам актор.

Сайт громадської журналістики

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top