Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

«Smart city» в Івано-Франківську

Головне зображення ілюстративне

Івано-Франківськ

«Smart city» в Івано-Франківську

Як зазначає Івано-Франківська міська рада, smart city – це система, яка передбачає використання нових та сучасних технологій. Для підвищення якості надання послуг дані підсистеми інтегруються у певні міські структури. Такий метод значно зменшить вартість певних ресурсів, покращить взаємовідносини між жителями міста.

Даний проект передбачає єдиний об’єднаний реєстр, який містить у собі усі проекти міста, про це пишуть Івано-Франківські новини.

Тобто на сайті проекту можна буде прослідкувати за станом реалізації певних систем. Також на сайті розумного міста можна запропонувати свою ідею. На порталі опублікована вся інформація, яка стосується електронних сервісів, які вже впроваджені та працюють у місті.

Наприклад, починаючи з 2 квітня поточного року, у місті працює система, яка дозволяє зчитувати данні електронного паспорта з безконтактного носія.

На сайті працює послуга «Мобільний адміністратор». Завдяки їй одержувач послуг може викликати адміністратора центру надання адміністративних послуг до себе додому. Така функція передбачена для людей з обмеженими можливостями.

Відкрити матеріал
Реклама
Loading...
Читайте також:


Коментарі
Вверх