Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Мільйон гривень на піар влади: скільки ЗМІ Рівненщини отримують з місцевих бюджетів?
  Колаж сайту Колона

  Західна Україна

  Мільйон гривень на піар влади: скільки ЗМІ Рівненщини отримують з місцевих бюджетів?

  У 2016 році з місцевих бюджетів Рівненщини через державні структури до ЗМІ, підприємств та ФОПів за розміщення інформаційних матеріалів про діяльність депутатів, органів місцевої влади, розміщення від них вітань, на виготовення соціальної реклами та надання інших інформаційних послуг було витрачено 814 тисяч гривень.

  [quote style=’2′ cite=”]Сайт громадської журналістики продовжує публікувати матеріали у проекті “Піар влади у ЗМІ“, у якому намагаємося показати, скільки коштів з місцевих бюджетів виділяється на публікації інформації про діяльність депутатів, органів влади, та надання інших інформацйних послуг. Також у матеріалі повідомляється інформація про інші витрати з державних структур на послуги ЗМІ, ФОПів та підприємств.[/quote]

  Найбільше коштів від державних структур було отримано: ТОВ “Телерадіокомпанія Рівне-1” – 109 тисяч 600 грн., Редакція газети  “Вісті Рівненщини” – 72 тисячі 100 грн., ППФ “Інститут політики” – 51 тисяча 200 грн., Філія НТКУ “Рівненська регіональні диреція” – 50 тисяч 300 грн.,  КП “Редакці газети “7 днів” – 46 тисяч гривень.

  Так згідно даних на сайті Тексти найбільшу суму коштів було витрачено Рівненською обласною радою – 270 тисяч 700 гривень. Ці кошти надходили до 12 організацій, які отримували їх виключно за висвітлення діяльності Рівненської обласної ради. Найбільше отримала газета “Вісті Рівненщини” – 67 990 гривень, ТОВ “Телерадіокомпанія Рівне-1“, та ППФ “Інститут політики“. Також від обласної ради отримували кошти наступні ЗМІ ТОВ “Ритм” – 23 тисячі гривень, філія НТКУ “Рівненська регіональні диреція” отримала 20 тисяч гривень, ТОВ “Радіо-Трек” – 14 тисяч гривень, ПП “Телерадіокомпанія Сфера-ТВ” – 12 тисяч грн., ТзОВ “РГПГРО “Вільне слово” 8 тис. грн., Редакція газети “Сарненські новини” – 5 тисяч гривень, ТзОВ “Видавнича група “Ракурс” – 2 500 грн., ТзОВ “Інформаційне агенство “Прес-центр” – 2 500 грн., ТОВ “Видавничий дім “ОГО” – 2 500гривень.

  Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської ОДА в минулому році витратило на інформацій послиги 108 тисяч 600 гривень. Ці гроші були отримані ТОВ “Телерадіокомпанія Рівне-1” – 41 610 гривень, ці кошти були отримані за послуги зі створення та розміщення реклами та теле-інформаційної продукції щодо діяльності органів влади. Філія НТКУ “Рівненська регіональні диреція” отримала від управління ОДА 26 тисяч 700 гривень усі ці кошти також були отримані за послуги створенян та розміщення теле-інформаційної продукції щодо діяльності органів влади. ТзОВ “Рекламно-маркетингова компанія” отримала на свій рахунок 17 730 гривень, за створення соціальної реклами та інформаційної продукції. Також за створення соціальної реклами та інформаційної продукції  отримували кошти ФОП Брегін Андрій Романович – 9 800 грн., та ФОП Процюк В.К. – 8 800гривень. За підготовку, створення та розміщення статей у електроних засобах масової інформації ФОПом Ющин Сергій Юрійович було отримано 4 тисячі гривень.

  Корецька районна рада на ЗМІ у минулому році витратила 45 тисяч 589 гривень. Ці кошти надходили до двох видань КП “Редакція газети “Вісник Кореччини” – 25 589 грн., дана сума була отримана одним платежем, та редакція Корецького районного радіомовленні – 20 тисяч гривень. Згадані ЗМІ отримували кошти за інформаційні матеріали.

  Управлінням міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської ОДА у кінці грудня 2016 року було перераховано 38 тисяч 890 гривень до ТОВ “Рекламна компанія Інсайт” за послуги зі створення інформаційної продукції.

  Радивильвська районна рада витратилана висвітлення своєї діяльності 36 тисяч гривень, ця сума повністю була перерахована на рахунок Радивильвської редакції проводового радіомовлення.

  Управління комунальної власності виконавчого комітету Рівненської міської ради перераховувало 33 тисячі 720 гривень до КП “Редакція газети “7 днів“.

  Рокитнівська района рада у минулому році витратила 30 тисяч 300 гривень, які були перераховані до газети “Новини Рокитнівщини” – 30 тисяч гривень, кошти були перераховані за висвітлення діяльості органів місцевого самоврядування. ТзОВ “РГПГРО”Вільне слово” отримало від райради 300 гривень за надання інформаційних послуг.

  Рівненський обласний центр зайнятості у минулому році на послуги ЗМІ витратив 25 тисяч 900 гривень. Ці кошти надходили до 9 засобів масової інформації: ТОВ “Телерадіокомпанія Рівне-1” – 6 тисяч гривень, ТОВ “Ритм” – 3 750 грн., ТзОВ “РГПГРО “Вільне слово” – 3 471 грн., ТОВ “Видавничий дім “ОГО” – 3 100 грн., КП “Редакція газети “Рівненський кооператор” – 3 000, КП ТРК “Полісся” – 2 400, ТОВ “Радіо-Трек” – 2 000, КП “Редакці газети “7 днів” – 1 600, Редакція газети “Вісті Рівненщини” – 600 грн.

  Виконком Корецької міської ради витратив на інформаційні матеріали 20 тисяч гривень. З цих коштів  тисяч було перераховано до Редакції Корецького районного радіомовлення, та  тисяч гривень до КП “Редакція газети “Вісник Кореччини“.

  Дубенська міська рада у минулому році на ЗМІ витратила 19 800 гривень, ці кошти пераховувалися до: ТОВ “ТРК “Дубно” – 5 850 грн., ТзОВ “Дубенська телевізійна станція” – 5 392 грн., КП редакція газети “Замок” – 5 000, Філія НТКУ “Рівненська регіональні диреція” отримала – 3 600 гривень.

  Сарненська міська рада перераховувала 18 тисяч гривень протягом року до редакції Сарненського радіомовлення.

  Відділ культури і туризму Сарненської РДА перераховувала 17 тисяч гривень до 2 ЗМІ: редакція Сарненського радіомовлення – 12 тисяч грн., Редакція газети “Сарненські новини” – 5 000 тисяч гривень.

  Березнівська міська рада за послуги з розміщенян інформаційних матеріалів сплатила 15 720 гривень, ці кошти надходили лише до газети “Надслучанський вісник“.

  Гощанська сільська рада за розміщення матеріалів у минулому році заплатила 9 857 гривень, основну частину коштів було отримано газетою “Рідний край” – 8 357 грн., 1 500 грн. було перераховано на рахунок ТзОВ “РГПГРО “Вільне слово“.

  Відділ охорони здоров’я Сарненської РДА перераховував 9 тисяч гривень до редакції Сарненського радіомовлення.

  Малівська сільська рада перераховувала кошти до редакції газети “Вісник Демидівщини” – 6 350 грн., та редакції газети “Вісті Рівненщини” – 378 грн.

  Березнівська района рада за рекламно-інформаційні послуги перераховувала до ТОВ “Ритм” 5 842 гривні.

  Костопільська міська рада витратила була 5 740 гривень на те щоб висвітлити діяльність депутатів на радіо, ці кошти були отримані КО “Новини Костопільщини“.

  Дубровицька міська рада перераховувала 60 гривень до ДП “Сервісно-видавничий центр” за надання інформаційних послуг.  Також міська рада перераховувала 5 465 грн. до газети “Дубровицький вісник” з цих коштів 1 320 гривень було витрачено на публікацію вітань, інша частина коштів витрачена на друк інформаційних матеріалів.

  КЗ “Рівненський палац культури” перераховував на інформаційні послуги 6 200 гривень, дані кошти отримували ПП Ясковець Світлана Георгіївна – 3 000 грн. за інформаційний сюжет хронометражем, ПП “Теоерадіокомпанія Сфера-ТВ“отримало 1 900 грн. за виготовлення та трансляцію в ефірі інформаційних матеріалів, КП “Редакція газети “7 днів” – 300 грн.

  КЗ “Пересопниця” Рівненської ОР перераховувало до ТОВ “Ритм” 5 тисяч гривень за інформаційно-рекламні послуги.

  Степонська селищна рада за розміщення інформації на веб-вузлах заплатила 4 337 гривень ФОПу Руденко Тетяна Олександрівна. До даного ФОПа також надходили кошти від Костянтинівської сільської ради перераховувала – 2 605 гривень, Немовицької сільської ради – 2 500 грн, Кузьмівської сільської ради – 2 400 гривень, Чудельської сільської ради – 2 000 грн.

  Українська сільська рада за інформаційні послуги заплатила 3 450 гривень редакції газети “Життя і слово“.

  Рудківська сільська рада оплатила інформаційні послуги у минулому році на 3 100 гривень, кошти перераховувалися лише до редакції газети “Вісник Демидівщини“.

  Управлінян культури і туризму Рівненської ОДА перераховувало ПП “Теоерадіокомпанія Сфера-ТВ” 3 тисячі гривень, за створення рекламної та інформаційної продукції.

  Ільпибоцька сільська рада перераховувала 2 500 грн. до редакції газети “Вісник Демидівщини“, кошти були перераховані за віддрукований інформаційний матеріал.

  Острозький обласний ліцей-інтернат перераховував 2 500 грн. до редакції газети “Вісті Рівненщини“.

  Плосківська сільська рада оплачувала інформаційні послуги на 2 тисячі гривень у газеті “Життя і слово“.

  Менше двох тисяч гривень перераховували державні структури за інформаційні послуги у ЗМІ:

  ГТУЮ у Ріненській області перераховувало 1 900 гривень до : КП “Редакції газети “7 днів” – 1 169 грн., ТзОВ “РГПГРО “Вільне слово“- 500 грн., Редакції газети “Нове життя” – 141 грн., Редакції газети “Слово і час” – 113 грн.

  Млиніська районна рада перераховувала 1 800 грн. до ПП Єрмолаєв Ю.Є.

  Володимирецьке УВГ перераховувало 1 700 грн. до ФОП Фесенко С.В.

  Селищенська сільська рада перераховувала 1 700 грн. до ФОП Руденко Тетяна Олександрівна

  Хорівська сільська рада перераховувала 1 700 грн. до редакції газети “Життя і слово

  Рівненський міськвиконком центру зайнятості перераховував 1 600 грн. до КП “Редакція газети “7 днів

  Кричильська сільська рада перераховувала 1 600 грн. до ФОП Руденко Тетяна Олександрівна

  Рівненський Палац дітей та молоді перераховував 1 500 грн. до КП “Редакції газети “7 днів

  Дубровицька міська рада перераховувала 1 300 грн. до Редакції газети “Дубровицький вісник

  Оженинська сільська рада перераховувала 1 300 грн. до  редакції газети “Життя і слово

  Милятинська сільська рада перераховувала 1 250 грн. до редакції газети “Життя і слово

  Корецький РЦЗ перераховував 1 200 грн. до КП “Редакція газети “Вісник Кореччини

  Управлінян освіти, молоді та спорту перераховувало 1 200 грн. до Редакції газети “Дубровицький вісник

  Сіянівська сільська рада перераховувала 1 200 грн. до редакції газети “Життя і слово

  Управління транспорту та зв’язку Рівненської міської ради перераховувало 1 125 грн. до КП “Редакції газети “7 днів

  Межиріцька сільська рада перераховувала 1 100 грн. до редакції газети “Життя і слово

  УЗВ Рівненського МВК перераховувало 1 104 грн. до КП “Редакції газети “7 днів

  Сарненський районний центр зайнятості перераховував 1 032 грн. до Редакції газети “Сарненські новини

  КЗ “ЦПМСД “Ювілейний” перераховував 1 006 грн. до КП “Редакції газети “7 днів

  Зорянська сільська рада перераховувала 1 000 грн. до ФОП Парфенююк В.О.

  Набельська сільська рада перераховувала 1 000 грн. до редакції районної газети “Полісся

  Тутовицька сільська рада перерахрвувала 1 000 грн. до ФОП Руденко Тетяна Олександрівна

  ГУС у Рівненській області перераховувало 984 грн. до: редакції газети “Життя і слово” – 600 грн., редакції районної газети “Полісся” – 200 грн., редакції газети “Вісті Рівненщини” – 184 грн.

  Кутянківська сільська рада перераховувала 900 грн. до редакції газети “Життя і слово

  Розвазька сільська рада перераховувала 900 грн. до редакції газети “Життя і слово

  Тинненська сільська рада перераховувала 835 грн. до ФОП Руденко Тетяна Олександрівна

  Верхівська сільська раа перераховувала 810 грн. до редакції газети “Життя і слово

  Заборольська сільська рада перераховувала 800 грн. до ТзОВ “РГПГРО “Вільне слово

  Білашіська сільська рада перераховувала 760 грн. до редакції газети “Життя і слово

  Управління Держпродспожив служба в Рівному перераховувало 759 грн. до  КП “Редакції газети “7 днів

  Новомалинська сільська рада перераховувала 750 грн. до редакції газети “Життя і слово

  Вілійська сільська рада перераховувала 720 грн. до редакції газети “Життя і слово

  Жобринська сільська рада перераховувала 700 грн. до комунального закладу “Регіональний заклад “Регіональний інформаційно-комп’ютерний центр” Рівненської обласної ради

  Могилянівська сільська рада перераховувала 700 грн. до редакції газети “Життя і слово

  Олександріївська сільська рада перераховувала 700 грн. до комунального закладу “Регіональний заклад “Регіональний інформаційно-комп’ютерний центр” Рівненської обласної ради

  Дубровицький районний територіальний центр соціального обслуговування перераховував 699 грн. до ТзОВ “Техноцентр Маяк

  Грем’яцька сільська рада перераховувала 660 грн.  до редакції газети “Життя і слово

  Рівненський районний центр зайнятості перераховував 650 грн. до КП “Радіо-Шанс

  Вешьбіневська сільська рада перераховувала 624 грн. до редакції газети “Життя і слово

  Управляння освіти Рівненського МВК перераховувала 614 грн. до  КП “Редакції газети “7 днів

  Відділ освіти Рівненської РДА перераховувало 600 грн. до о КП “Радіо-Шанс

  Сварицевицька сільська рада перераховувала 562 грн. до газети “Дубровицький вісник

  Поліклініка “Північна” Рівненської МР перераховувала 500 грн. до  КП “Редакції газети “7 днів

  Миляцька сільська рада перераховувала 480 грн. до ПП Рожков М.М.

  Відділ освіти Дубенської РДА перераховував 450 грн. до ТОВ “ТРК “Дубно

  Почапківська сільська рада перераховувала 450 грн. до редакції газети “Життя і слово

  Білокриницька сільська рада перераховувала 400 грн. до комунального закладу “Регіональний заклад “Регіональний інформаційно-комп’ютерний центр” Рівненської обласної ради

  Туменська сільська рада перераховувала 318 грн. до газети “Дубровицький вісник

  ГУДКСУ у Рівненській області перераховувало 300 грн. до  КП “Редакції газети “7 днів

  Управління охорони здоров’я Рівненського МВК перераховувало 300 грн. до  КП “Редакції газети “7 днів

  УТГХ та ПО Рівненського МВК перераховувало 300 грн. до  КП “Редакції газети “7 днів

  КЗ “Корецький районний центр ПМСД” перерахоувало 260 грн. до КП “Редакція газети “Вісник Кореччини

  Демидвка РЦЗ перераховувала 250 грн. до: Редакції газети “Вісник Демидівщини” – 150 грн., Редакція районного радіомовлення – 100 грн.

  Департамент АПР Рівненської ОДА перераховував 250 грн. до ТзОВ “РГПГРО “Вільне слово

  Урвенська сільська рада перераховувала 219 грн. до Редакції газети “Нове життя

  Селецька сільська рада перераховувала 214 грн. до газети “Дубровицький вісник

  Русивельська сільська рада перераховувала 207 грн. до редакції газети “Рідний край

  ГУ Держпродспожив служба в Рівненській області перераховувала 200 грн. до ТзОВ “РГПГРО “Вільне слово

  Млинівська РЦЗ перераховувала 200 грн. до КО “Редакція районного радіомовлення

  Крилівська сільська рада перераховувала 180 грн. до КП “Редакція газети “Вісник Кореччини

  Осівська сільська рада перераховувала 174 грн. до газети “Дубровицький вісник

  Гощанська районна гімназія перераховувала 157 грн. до редакції газети “Рідний край

  Малинівська сільська рада перераховувала 152 грн. до редакції газети “Надслучанський вісник

  Відділ культури Дубровицької РДА перераховувала 149 грн.  до газети “Дубровицький вісник

  КЗ “Сарненська ЦРЛ” перераховувала 124 грн. до Редакції газети “Сарненські новини

  НПП “Дермансько-Острозький” перераховував 118 грн. до газети “Вісті Рівненщини

  УМ та А Рівненського МВК перерахував 102 грн. до КП “Редакції газети “7 днів

  Бронська сільська рада перераховувала 100 грн. до КП “ТРК “Березне

  Управління з питань НС та ЦЗН Рівненської ОДА перераховувало 100 грн. до ТзОВ “Видавнича група “Ракурс“.

  [quote style=’2′ cite=”]Усі дані, у публікації щодо грошових переказів, що взяті з  інтерактивної інфографіки на сайті Тексти, що створені за допомогою системи www.007.org.ua, котра аналізує платежі Держказначейства, що відображаються на e-data.gov.ua[/quote]

  Про те слід, зазначити, що чомусь до даної інфографіки не потрапили дані щодо Рівненського міськвиконкому. Про те у кінці минулого року на сайті Четверта Влада були опубліковані дані про те, що з бюджету Рівненської міської ради на публікації у ЗМІ було витрачено 652 тисячі 836 гривень. Можливо ці дані не враховані через систему обрахунку, який користувався сайті Тексти.

  Сайт Колона уже писав про те що ЗМІ Львівщини отримали півмільйона від місцевої влади. Скільки влада на Прикарпатті витрачає на самопіар та скільки на піар було витрачено з бюджетів місцевої влади Чернівецької області. А також про те, що влада Закарпаття витратила мійже півмільйона на згадки про себе у ЗМІ.

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   06.11.2023
   02.11.2023
   24.09.2023
   03.10.2022
   21.08.2022
   03.05.2022
   20.04.2022
   29.03.2022
   08.03.2022
   21.09.2021
   27.05.2021
   23.05.2021
   30.04.2021
   29.04.2021
   01.04.2021
   Вверх