Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Рятувальники 5 годин шукали польських туристів, щоб надати допомогу

Івано-Франківськ

Рятувальники 5 годин шукали польських туристів, щоб надати допомогу

Турист з Рестубліки Польща відчув погіршення самопочуття. Його друзі відразу повідомили рятувальниками, які довго шукали польських туристів, щоб надати допомогу.

12 травня о 19:10 до начальника Осмолодського пошуково-рятувального відділення надійшло повідомлення про те, що на полонині між горами Сивуля та Лопушна, що поблизу села Осмолода Рожнятівського району, відчув погіршення самопочуття (різкий біль в області серця) турист з Республіки Польща і йому треба надати допомогу. Як зясувалося, він в складі групи з трьох чоловік з Польщі, здійснював сходження по запланованому туристичному маршруту.

Туристи, яким треба надати допомогу

О 20:25 для проведення аварійно-рятувальних робіт виїхали працівники Осмолодського пошуково-рятувального відділення гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області (3 чоловік, в тому числі фельдшер на 1 одиниці техніки).

13 травня о 01:15 рятувальники знайшли групу туристів. В потерпілого підвищився артеріальний тиск, спостерігалась аритмія серця. Йому було надано першу медичну допомогу. Працівники пошуково-рятувального відділення залишилися на ночівлю разом з туристичною групою.

Вранці, о 08:00 для надання допомоги осмолодським рятувальникам по транспортуванні потерпілого туриста виїхали 6 гірських рятувальників Вигодського пошуково-рятувального відділення.

Рятувальні роботи тривають.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top