Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Число украинцов, которые поддерживают проституцию увеличилось (Инфографика)

українці підтримують проституцію

Новости

Число украинцов, которые поддерживают проституцию увеличилось (Инфографика)

Согласно статистике мужчины младшего и среднего возраста демонстрирует более лояльное отношение к проституции чем женщины.

По данным аналитического центра RATING Pro, жители сел стали более лояльными к либерелизации древнейшей профессии, однако поддержка идеи узаконнення проституции в городе остается больше.

Согласно статистике 53% украинский выступают за полный запрет проституции, 21% склоняются к существенному ограничения не пидьримуючы идеи запрета. Однако 12% респондентов считают, что проституцию не нужно ограничивать.

українці підтримують проституціюукраїнці підтримують проституцію

Для сравнения в 2012 году “процент” тех, кто выступал за полный запрет проституции был на два процента меньше, а 30% считали, что ее нужно ограничить но не запрещать.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
4 Comments

4 Comments

 1. Texnar Texnar

  14.09.2016 at 17:47

  Якщо вірити статистиці (в ліберальному суспільстві нічому вірити повністю не можна!), лібералізм, ліберальна проєвропейська влада, робить свою мерзотну справу – пропагує розпусту і аморальність. Церква, на жаль, не проявляє активність, хоч її задача бути оберігачом і захисником суспільної моралі.

  • Texnar Texnar

   14.09.2016 at 17:48

   Чим довше при владі будуть ліберали, тим важчі будуть наслідки для України

 2. Texnar Texnar

  14.09.2016 at 18:06

  Чим небезпечна легальна проституція? Не тільки поширенням СНІДу і вензахворювань, Проституція – самий потужний чинник руйнування традиційної сім’ї, зменшення народжуваності, і причина глибокої демографічної кризи. Жінки, які працюють у сфері проституції, не створюють сімей і не народжують дітей. Що до чоловіків, то в них виникає можливість отримувати легкодоступний секс без створення сім’ї (сім’я – велика відповідальність, де чоловік живе не ради себе, а ради сім’ї) і жити виключно ради себе. А це демографічна криза, не достаток робочої сили, виникає необхідність у трудовій міграції із-за кордону – араби, китайці (див. ситуація в Німеччині, де легальна проституція) Легальна проституція також сприяє виникненню сексуального рабства.

  • Texnar Texnar

   14.09.2016 at 18:10

   Активістки-феміністки, які на словах борються за права жінок, виступають за легалізацію проституції. А проституція – це найбільше приниження для жінки, найбільше порушення прав жінок, це опускання статусу жінки до рівня товару чи послуги.

Висловіть свою думку

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ТОП

To Top