Число украинцов, которые поддерживают проституцию увеличилось (Инфографика)

Согласно статистике мужчины младшего и среднего возраста демонстрирует более лояльное отношение к проституции чем женщины.

По данным аналитического центра RATING Pro, жители сел стали более лояльными к либерелизации древнейшей профессии, однако поддержка идеи узаконнення проституции в городе остается больше.

Согласно статистике 53% украинский выступают за полный запрет проституции, 21% склоняются к существенному ограничения не пидьримуючы идеи запрета. Однако 12% респондентов считают, что проституцию не нужно ограничивать.

українці підтримують проституціюукраїнці підтримують проституцію

Для сравнения в 2012 году “процент” тех, кто выступал за полный запрет проституции был на два процента меньше, а 30% считали, что ее нужно ограничить но не запрещать.

Автор: KOLONA

 • Texnar Texnar

  Якщо вірити статистиці (в ліберальному суспільстві нічому вірити повністю не можна!), лібералізм, ліберальна проєвропейська влада, робить свою мерзотну справу – пропагує розпусту і аморальність. Церква, на жаль, не проявляє активність, хоч її задача бути оберігачом і захисником суспільної моралі.

  • Texnar Texnar

   Чим довше при владі будуть ліберали, тим важчі будуть наслідки для України

 • Texnar Texnar

  Чим небезпечна легальна проституція? Не тільки поширенням СНІДу і вензахворювань, Проституція – самий потужний чинник руйнування традиційної сім’ї, зменшення народжуваності, і причина глибокої демографічної кризи. Жінки, які працюють у сфері проституції, не створюють сімей і не народжують дітей. Що до чоловіків, то в них виникає можливість отримувати легкодоступний секс без створення сім’ї (сім’я – велика відповідальність, де чоловік живе не ради себе, а ради сім’ї) і жити виключно ради себе. А це демографічна криза, не достаток робочої сили, виникає необхідність у трудовій міграції із-за кордону – араби, китайці (див. ситуація в Німеччині, де легальна проституція) Легальна проституція також сприяє виникненню сексуального рабства.

  • Texnar Texnar

   Активістки-феміністки, які на словах борються за права жінок, виступають за легалізацію проституції. А проституція – це найбільше приниження для жінки, найбільше порушення прав жінок, це опускання статусу жінки до рівня товару чи послуги.