Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Роман Благута очолив Львівський державний університет внутрішніх справ (Фото)

Західна Україна

Роман Благута очолив Львівський державний університет внутрішніх справ (Фото)

Представлення нового ректора ЛьвДУВС відбулось 26 грудня під час засідання ректорату. Наказ про призначення на посаду оголосив заступник Директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС – начальник Управління професійної освіти та науки Олександр Користін.Представник МВС привітав новопризначеного очільника та побажав усіх гараздів і нових звершень.

«Я дякую за висловлену довіру, це певним чином аванс. Наголошую на тому, що хто б не був ректором, без особового складу, без колег і без друзів ніяке правильне починання не може бути вчасно та якісно завершене. Тому я сподіваюсь на підтримку колективу. Роботи буде багато, але я впевнений, що тут усі на своїх місцях, і ми впораємось з усіма завданнями!», – зазначив Роман Ігорович.

Довідка:

Благута Роман Ігорович народився 3 серпня 1977 року у м. Львові. У 1998 році закінчив Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України. По завершенню навчання майже три роки працював на посаді слідчого Личаківського районного відділу ЛМУ УМВС України у Львівській області. А з 2001 року продовжив службу в ОВС на різних посадах рідного навчального закладу: спершу викладача кафедри кримінального процесу та криміналістики, далі старшого викладача, доцента та начальника. З листопада 2014 року призначений на посаду першого проректора ЛьвДУВС. Кандидат юридичних наук, доцент.

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх