Колона – Cайт громадської журналістики

Рівненський ВНЗ оголосив надзвичайний стан для голови облради

Рівненський ВНЗ обліпили листівками про Регіонала. Вчора, на сходах в центральний корпус Національного університету водного господарства і природокористування з’явилась листівка із написом “Надзвичайний стан для Кічатого”. Ці ж листівки були заміченні на стовпах на центральній вулиці Рівного.

rDmF9ms9s5M

Фото: Kolona.net
Зміст листівки:

“НАДЗВИЧАЙНИЙ САТАН ДЛЯ КІЧАТОГО!!!
Юрко Кічатий,пише тобі відкритого листа громада Рівненщини, нащадки славних козаківвояків-повстанців. Звертаємось до тебе, блазня ригівського, без шани але із силою та впевненістю.Слухай сюди, прислужник і однопартієць Межигірського Ріжника, самого Беркуту адвокат! Який ти в чорта голова Рівненської обласної ради, якщо не здатен голою сракою їжака вбити і ховаєшся наче щур по закутках від чесних людей. Ти не маєш чоловічої гідності дивитись людям в очі, а лише через свою прес-службу звернення клепаєш. Не будеш ти синів християнських на Рівненщині під собою мати, твого війська беркутівського ми не боємось. Рокитнівський ти спотикач і рівненський п’яниця, губернаторська свиння і боягузливий злодій, беркутівського садиста брат, а нашого Бога дурень. Отак тобі шана і повага від Рівненської громади! Не гідний ти бути представників народних! Йди геть, поки тобі громада не показала дорогу до виходу та не зробила тобі стану надзвичайного. Числа не знаєм, бо календаря не маєм, місяць в небі, рік у книзі, а день такий уже, як і у вас, поцілуй за те у сраку нас!…
Ми прийдемо о 10 годині 31 січня 2014 року на сесію Рівненської обласної ради!!!”

Зі змісту листівки очевидно, що мова йде про Голову Рівненської Обласної Ради Юрія Кічатого. Він представляє більшість в обласній раді, яка складається із дипутатів Партії регіонів.

Фото: Kolona.net

Листівку яку журналіст знайшов на вул.Соборна недалеко від НУВГП містить інформацію, що автори цієї листівки прийдуть на сесію Обласної Ради о 10.00 31 січня 2014 року.

Як відомо, вчора Кічатого Юрія Павловича забрала карета швидкої допомоги із приміщення обласної адміністрації, де він працював після Президії облради.

На завершення варто зазначити, що останній тиждень на Рівненщині був дуже насичений революційними подіями які носили виключно мирний характер. Обласна влада всіляко ігнорувала діалогів із журналістами та громадськими активістами. Окремі посадові особи, в тому числі і Кічатий Юрій не з’являвся на своє робоче місце. Можливо, громаді увірвався терпець і тепер Рівненщина та її протестний актив готові до більш радикальних кроків.

Kolona.net

Exit mobile version