Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівненський Open Space – майданчик для обміну ідеями

Культура

Рівненський Open Space – майданчик для обміну ідеями

Півсотні креативних рівнянь зібралися на Рівненський Open Space з’ясувати, до яких інновації готове Рівне.

Перший Рівненський Open Space, що відбувся за ініціативи громадської організації Центр Інновацій, проходив у бізнес-центрі Манхеттен, в центрі міста в суботу другого квітня. Понад 20 робочих груп, які обговорювали різні актуальні питання щодо можливих інновацій в Рівному, сформували цілу базу ідей, які вже зараз можна втілювати в місті.

Півсотні креативних рівнянь зібралися на Рівненський Open Space з'ясувати, до яких інновації готове Рівне

Серед учасників були стартапери, громадські активісти і навіть доволі успішні бізнесмени. Головним завданням учасників було поділитися своїми думками щодо того чи іншого питання. При цьому перелік питань формувався на початку заходу.

Гості заходу могли пересуватися між групами і спілкуватися між собою, ділитися своїм баченням проблем міста та обговорювати речі, які можна було б впроваджувати в Рівному. 4 почергові секції, в яких щоразу працювало 4-6 груп, проходили упродовж першої половини дня і закінчилися близько 15 години.

Організатори пообіцяли зібрати всі напрацьовані матеріали та опублікувати для учасників та мешканців міста. Кожен рівнянин, навіть якщо він не був на Open Space, зможе долучитися до будь-якої ініціативи чи використати ідею, якщо вона йому сподобається.

Про детальні напрацювання і результати заходу буде повідомлено пізніше, але вже зараз організатори задоволені тим, як пройшов перший захід. Тому вже незабаром можна очікувати проведення наступного заходу, куди зможе прийти кожен, хто хоче розвивати своє місто.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top