Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівненські журналісти відчули себе військовослужбовцями

Рівненські журналісти відчули себе військовослужбовцями

Новини

Рівненські журналісти відчули себе військовослужбовцями

Вчора, 18 квітня, за даними офіційного сайту Міністерства оборони України, на Рівненському загальновійськовому полігоні, відбувся прес-тур представників засобів масової інформації та представників громадськості Рівненщини.

Рівненські журналісти відчули себе військовослужбовцями

Фото із сайту dozor.kharkov.ua

На заході резервісти продемонстрували проведення бойових стрільб, практичних занять та тренажів, показали готовність взаємодії військовослужбовців Збройних Сил України з органами державної влади та місцевого самоврядування, представниками громадських організацій, меценатами, волонтерами, журналістами.

Під час проведення навчань гості не тільки отримали можливість переконатися у вправності захисників Вітчизни, а й самим потримати в руках бойову зброю. Також присутні мали змогу оцінити комфортність місць проживання військовослужбовців та відчути всі принади польової кухні.

Під час прес-туру командувач військ оперативного командування “Північ” генерал-лейтенант Ігор Колесник зустрівся з журналістами, фермерами та головами селищних рад Рівненщини та виразив їм подяку, вручив грамоти за вагомий внесок у відновлення обороноздатності Збройних Сил України, за сприяння наданню благодійної допомоги військовим частинам.

– Саме ви, незважаючи на реальні загрози життю і здоров’ю, стали ініціаторами збору та доставки ста двадцяти п’яти тон продуктів з Рівненщини на Кримський півострів, допомагаєте продуктами харчування військовим частинам Рівненського гарнізону, — зазначив генерал-лейтенант Ігор Колесник. — Відчуваючи підтримку з боку громади, війська й надалі демонструватимуть незламність духу, силу волі, вірність Присязі та патріотизм.

У відповідь, голова Рівненської обласної асоціації фермерів та приватних землевласників Дмитро Українець зазначив, що не сумнівається в могутності української армії.

Впевненістю та наполегливістю дій у виконанні визначених завдань військові демонструють готовність до захисту своєї Вітчизни, – запевнив Дмитро Українець, і додав, що фермери й надалі підтримуватимуть українську армію, а якщо стане за потрібне, то і самі зі зброєю в руках захищатимуть Батьківщину.

Коментарі
Загрузка...
Вверх