Рівненські журналісти відчули себе військовослужбовцями
Рівненські журналісти відчули себе військовослужбовцями

Фото із сайту dozor.kharkov.ua

Вчора, 18 квітня, за даними офіційного сайту Міністерства оборони України, на Рівненському загальновійськовому полігоні, відбувся прес-тур представників засобів масової інформації та представників громадськості Рівненщини.

На заході резервісти продемонстрували проведення бойових стрільб, практичних занять та тренажів, показали готовність взаємодії військовослужбовців Збройних Сил України з органами державної влади та місцевого самоврядування, представниками громадських організацій, меценатами, волонтерами, журналістами.

Під час проведення навчань гості не тільки отримали можливість переконатися у вправності захисників Вітчизни, а й самим потримати в руках бойову зброю. Також присутні мали змогу оцінити комфортність місць проживання військовослужбовців та відчути всі принади польової кухні.

Під час прес-туру командувач військ оперативного командування “Північ” генерал-лейтенант Ігор Колесник зустрівся з журналістами, фермерами та головами селищних рад Рівненщини та виразив їм подяку, вручив грамоти за вагомий внесок у відновлення обороноздатності Збройних Сил України, за сприяння наданню благодійної допомоги військовим частинам.

– Саме ви, незважаючи на реальні загрози життю і здоров’ю, стали ініціаторами збору та доставки ста двадцяти п’яти тон продуктів з Рівненщини на Кримський півострів, допомагаєте продуктами харчування військовим частинам Рівненського гарнізону, — зазначив генерал-лейтенант Ігор Колесник. — Відчуваючи підтримку з боку громади, війська й надалі демонструватимуть незламність духу, силу волі, вірність Присязі та патріотизм.

У відповідь, голова Рівненської обласної асоціації фермерів та приватних землевласників Дмитро Українець зазначив, що не сумнівається в могутності української армії.

Впевненістю та наполегливістю дій у виконанні визначених завдань військові демонструють готовність до захисту своєї Вітчизни, – запевнив Дмитро Українець, і додав, що фермери й надалі підтримуватимуть українську армію, а якщо стане за потрібне, то і самі зі зброєю в руках захищатимуть Батьківщину.

Автор: Сайт громадської журналістики