Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівненська поліція знайшла викрадену машину

Західна Україна

Рівненська поліція знайшла викрадену машину

Із подвір’я села Шпанів Рівненського району зловмисники безперешкодно випхали запримічений легковик. Однак, не зумівши його завести, залишили неподалік. Крадіїв ВАЗ 21013 шукає поліція.

Із подвір’я села Шпанів Рівненського району зловмисники безперешкодно випхали запримічений легковик. Однак, не зумівши його завести, залишили неподалік. Крадіїв шукає поліція. 3 (3) Сьогодні о 7:30 про зникле авто «ВАЗ 21013» до поліції повідомив 30-річний його власник, житель Шпанова. Слідчо-оперативна група, оглянувши місце події та прилеглу територію, через деякий час у полі виявила викрадене авто. Зважаючи на пошкоджені контакти в автівці, зловмисники намагались завести двигун шляхом їх замикання. За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України. Правоохоронці проводять слідчі та розшукові заходи з метою встановлення осіб, які можуть бути причетними до скоєного кримінального правопорушення. ВАЗ 21013

Сьогодні о 7:30 про зникле авто «ВАЗ 21013» до поліції повідомив 30-річний його власник, житель Шпанова.

Слідчо-оперативна група, оглянувши місце події та прилеглу територію, через деякий час у полі виявила викрадене авто. Зважаючи на пошкоджені контакти в автівці, зловмисники намагались завести двигун шляхом їх замикання.

За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці проводять слідчі та розшукові заходи з метою встановлення осіб, які можуть бути причетними до скоєного кримінального правопорушення.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top