Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Рейтинг губернаторів 2015 керівник Волині Володимир Гунчик - перший

  Економіка

  Рейтинг губернаторів 2015: керівник Волині – перший

  Рейтинг губернаторів 2015 складений виданням Ділова столиця на основі показників росту економічних та соціальних показників.

  В рейтинг губернаторів 2015 року, який став узагальненням діяльності губернаторів у поточному році, включено 23 очільники адміністрацій в Україні. Серед них 22 голови обласних та мер Києва, який очолює КМДА.

  Представляємо вам рейтинг-вибірку губернаторів західної України.

  1. Володимир Гунчик, голова Волинської ОДА.

  За рахунок динаміки будівництва та експорту Гунчик отримав перше місце в загальному рейтингу. Він зміг обійти найближчого переслідувача Віталія Кличка на 0,5 бали за оцінками Ділової столиці.

  2. Олег Гончарук, голова Івано-Франківської ОДА.

  Видання оцінило найкращим чином ситуацію із боргами по заробітній платі на Прикарпатті, динаміку сфери послуг та кількість нового житла в області. Заслужене четверте місце в загальному рейтингу та друге – по Західній Україні.

  3. Олег Синютка, очільник Львівської ОДА.

  Синютка дещо відстав від свого попередника за оцінками, але зайняв 5 місце. Він найкращим чином впорався із розвитком динаміки сфери обслуговування, роздрібної торгівлі та будівництва. Разом з тим на Львівщині надто динамічно ростуть ціни на повсякденні товари. Не радує експертів і кількість неоплачуваних відпусток.

  4. Геннадій Москаль, Закарпатська ОДА.

  Москаль зайняв 8 місце завдяки тому, що зберіг позитивну динаміку в кількості робочих місць та добре розібрався з темою бюджетних боргів перед житлово-комунальними підприємствами. Разом з тим в Закарпатті – найгірша ситуація з промисловим зростанням.

  5. Віталій Чугунніков, ОДА Рівненщини.

  Сміливо можна назвати середняком серед голів обладміністрацій Чугуннікова, який посів 9 сходинку рейтингу. Доволі висока оцінка по кількості працівників в області, зокрема тих, які працюють повний робочий тиждень, зрівноважена негативними тенденціями в динаміці реальної зарплати, будівництва та росту цін.

  6. Олександр Фищук, голова Чернівецької ОДА.

  Незважаючи на крах капітальних інвестицій в області Фищук замкнув десятку лідерів. Не в останню чергу завдяки тому, що має найменші борги по заробітній платі по всій країні, хоча також має найгірший приріст працівників та передостанній в рейтингу рівень зарплатні в області.

  7. Степан Барна, Тернопільська ОДА.

  Очільник Тернопільщини єдиний, хто за рівнем заробітної плати програв Фищуку і, до того ж, єдиний із західно-українських губернаторів, хто отримав негативний загальний бал в рейтингу. Крім того Барна вліз у найбільші бюджетні борги за комунальні послуги, а також має дуже низьку динаміку числа працівників та сільського господарства. Похвалитися може хіба що тим, що жителі Тернопільщини вчасно платять за воду та газ і справно ходять на роботу.

  Рейтинг губернаторів 2015

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх