Колона – Cайт громадської журналістики

П’ять волинських ОТГ визнано спроможними

спроможні ОТГ Волині

11 липня Кабінет Міністрів України видав розпорядження у якому визнавав 5 об’єднаних територіальних громад Волині спроможними.

Що таке спроможна територіальна громада?

Згідно методики формування спроможних територіальних громад:

спроможна територіальна громада – територіальні громади сіл (селищ, міст), які в результаті добровільного об’єднання здатні самостійно або через відповідні органи місцевого самоврядування забезпечити належний рівень надання послуг, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства, з урахуванням кадрових ресурсів, фінансового забезпечення та розвитку інфраструктури відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Тобто це та громада, що має джерела наповнення бюджету, кадрові та інфраструктурні ресурси за допомогою яких органи місцевого самоврядування можуть самостійно вирішувати питання місцевого значення.

Які ОТГ на Волині визнано спроможними?

В області спроможними визнано п’ять ОТГ це Велимченська у Локачинському районі, Велимченська у Ратнівському районі, Торчинська у Луцькому районі, Рівненська  у Любомильському районі та Сереховичівська у Старовижівському районі.

Exit mobile version