Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області 24 травня за результатами тендеру замовила ТОВ «ПБС» поточний середній ремонт автодороги державного значення Н-10 Стрий-Мамалига за 717,70 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2017 року трасу відремонтують на ділянці км 103+900 – 206+402 довжиною майже 103 км.

Відтак ремонт коштує 7 млн грн. за кілометр.

Виконають фрезерування і ресайклінг, влаштують георешітки та асфальтобетонне покриття, встановлять бортові камені, укріплять узбіччя, влаштують дощову каналізацію, з’їзди, розв’язки, зупинки, перехідні швидкісні смуги, посадкові майданчики і тротуари, нанесуть розмітку.

У торгах також брали участь ТОВ «Автомагістраль-Південь» і ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком».

Дорожчі заявки ТОВ «Альтіс-Спецбуд», ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» і ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер» відхилили через недоліки розрахунків у кошторисах.

Фірму «ПБС» контролює нардеп Олександр Шевченко, який обрався від «Блоку Петра Порошенка», а потім вийшов із фракції. Раніше він керував курортом «Буковель», який належить Геннадію Боголюбському і Ігорю Коломойському.

Нагадаємо, нещодавно Львівська САД замовила фірмі поточний середній ремонт дороги Т-14-17 Куровичі-Рогатин за 210,29 млн грн.

«Автомагістраль-Південь» належить одеситам Валерію Короткову та Олегу Наливанному.

«ШБ «Альтком» входить до групи фірм «Альтком», які за часів урядування Бориса Колеснікова натендерили понад 14 млрд грн.

Кінцевим бенефіціаром є донеччанин Олександр Тісленко, а засновниками – його ж донецьке ТОВ «Фінансово-промислова група «Альтком» і голландська фірма «Altcom B.V.».

Наші Гроші

Автор: KOLONA