Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Технології

  Приватбанк стає банком-еквайєром сервісу Portmone.com

  Платіжний сервіс Portmone.com і найбільший банк України ПриватБанк виходять на новий рівень співпраці. ПриватБанк стає банком-еквайєром Portmone.com, завдяки чому платежі абонентів ПриватБанку в системі Portmone.com проводитимуться безпосередньо, минаючи посередників.

  Раніше перекази з карт ПриватБанк оброблялися іншими банками, що ускладнювало процес і робило його дорожче.

  ПриватБанк стає банком-еквайєром Portmone.com

  Генеральний директор Portmone.com Ігор Горін відзначає, що такий крок дозволить збільшити кількість успішних транзакцій. Клієнти Portmone.com змін в користуванні системою не відчують.

  «Portmone.com – найбільший незалежний інтернет сервіс-провайдер, оборот якого лише за 6 місяців 2015 року становитимуть 3,7 млрд. Приват – головний емітент карток в Україні (15 млн активних карт). На даний момент частка «приватівських» карт в нашій системі – 37-40%, тому зробити ПриватБанк екваєром Portmone.com – крок логічний і правильний, – коментує генеральний директор Portmone.com Ігор Горін. – Тепер, коли кількість посередників зменшилася, ми зможемо якісніше моніторити і аналізувати транзакції ».

  Існує два типи транзакцій: торгова (оплата мобільного рахунку, покупок і т.д.) і переклад з картки на картку (Р2Р). Тепер перевести гроші з картки ПриватБанку можна як у Privat24, так і в Portmone.com – це два безпечних ресурсу, де здійснюються такі операції.

  Джерело: Portmone.com

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх