Колона – Cайт громадської журналістики

Тернопільські правоохоронці вітали ветеранів Другої Світової

Міліція офіційно стала поліцією

Подарунки з рук заступника начальника Головного управління Нацполіції Тернопільщини  Олега Ляховича отримали тернопільські ветерани напередодні Дня пам’яті та примирення і  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Незважаючи на поважний вік, адже кожному з чотирьох гостей за дев’яносто, вони з радістю завітали до управління, аби поспілкуватися з побратимами та привітати один одного зі святом.


Михайло Мамантулов, Микола Коннов, Володимирир Котлярчук та АндрійБолтєнков визволяли рідну землю від фашиських загарбників, а після довгоочікуваної перемоги доля привела воїнів до Тернополя. Солдатську шинель вони змінили на міліцейський мундир, аби протистояли  злочинності.

Ветерани в один голос зазначають, якби знову довелося захищати рідне місто, без вагань взяли б до рук зброю. Кожен з них ділитися переживаннями про воєнні дії на сході країни, активно підтримує тих, хто бере участь в антитерористичній операції.

Олег Ляхович привітав  ветеранів з пам’ятною  датою та  наголосив про їх неоціненний вклад для майбутнього покоління.

– Пам’ять про ваш подвиг завжди житиме в наших серцях. Ви – яскравий приклад самовідданості, патріотизму та мужності для молодих працівників поліції.  Зичу Вам добра, благополуччя, міцного здоров’я, миру та злагоди.

Ветерани органів внутрішніх справ та рідні подякували керівництву поліції і побажали правоохоронцям  наснаги у їхній непростій роботі.

Сьогодні учасників бойових дій – колишніх правоохоронців  залишилося лише 22. Дев’ять проживають в обласному центрі.  За доброю традицією, правоохоронці з привітаннями та подарунками відвідають фронтовиків у всіх районах області.

Exit mobile version