Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Головне зображення ілюстративне

  Західна Україна

  Свої Правила дорожнього руху в Рівному: чи слід іти лише по “зебрі”? (Відео)

  Де можна переходити дорогу? Правила дорожнього руху майже чітко пояснюють це. Зверніть увагу на пункт 4.8 – перехід там, де його немає.

  Правила дорожнього руху (редакція від 21.10.2015) всього у чотирьох пунктах пояснює, як і де слід переходити дорогу. Згідно з ними виявляється, що переходити дорогу можна не лише по “зебрі”, якщо, звичайно ж, знати ПДР.

  Ця тема стала актуальною для всіх рівнян, а також Сайту громадської журналістики, після масових заходів поліції щодо покарання порушників-пішоходів.

  Варто зауважити, що в ПДР тільки 4 пункти регулюють ці питання. Наведемо їх:

  правила дорожнього руху - перехід дороги пішоходами

  Про поняття зони видимості у пункті щодо переходу дороги за відсутності переходу (пункт 4.8) для пішохода у відкритих джерелах знайти інформацію важко. Багато уваги на автолюбительських сайтах приділяється поняттям обмеженої та недостатньої видимості саме для водіїв. Сайт avtoz.net, зокрема, дає поради водіям щодо того, як уникнути “мертвої зони”. Але роз’яснень щодо зони видимості – в мережі практично немає.

  З практики автора: 50 метрів, зазвичай, достатньо, щоб “не помітити” переходу, який знаходиться неподалік.

  При цьому ключовими принципами, якими слід користуватися при переході дороги згідно з пунктом 4.8, є безпека та обачність.

  Як писали 8 травня деякі видання Рівного, місцева поліція взялася за злісних порушників 4 згаданих пунктів. Зокрема, деякі пішоходу виправдовують свої порушення діями влади, яка неналежним чином впорядковує устрій дорожнього та пішохідного руху в Рівному:

  Відео каналу РТБ

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх