Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Поліція виявила старателів які вже були готові добувати бурштин (Фото)

amber бурштин
Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Поліція виявила старателів які вже були готові добувати бурштин (Фото)

Поліція виявила старателів які вже були готові добувати бурштин. Сьогодні вночі, 9 травня, поліцейські виявили три автомобіля, в яких перебували бурштинокопачі, а в одному з них перевозили майже кілограм «сонячного» каміння.

Під час несення служби у м. Кузнецовськ поліцейські зупинили автомобіль «Audi А» під керуванням 18-річного жителя с. Берестівка Володимирецького району, в якому під час огляду виявили майже кілограм бурштину-сирцю. Каміння вилучили та направили на експертизу, а автомобіль помістили на штраф майданчик.

У с. Суховоля Володимирецького району поліцейські зупинили автомобіль «УАЗ», в салоні якого було 12 осіб, які їхали у місця незаконного видобутку бурштину. Під час огляду транспортного засобу правоохоронці виявили знаряддя для незаконного видобутку «сонячного» каміння. Поліція виявила старателів які вже були готові добувати бурштин. Особи усіх старателів були встановлені та доставлені до Кузнецовського відділу поліції.

А поблизу Кузнецовська наряд поліції зупинив автомобіль «Mercedes Benz» під керуванням 22-річного жителя с. Мульчиці Володимирецького району. Чоловік перевозив знаряддя для незаконного видобутку бурштину, яке правоохоронці вилучили та доставили до відділу поліції.

За всіма фактами відомості внесені до журналу Єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень.

Нагадаємо, ще й досі у північних районах області несуть службу правоохоронці, головним завданням яких є виявити та припинити незаконний видобуток бурштину в регіоні.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх